Asia i Tomek

Pewnego lipcowego dnia moja babcia powiedziała mi o portalach randkowych i słuchając jej rad, zarejestrowałam się. Na początku założyłam profil z czystej ciekawości, ale cały czas miałam nadzieję, że kogoś poznam...

Pewnego lipcowego dnia moja babcia powiedziała mi o portalach randkowych i słuchając jej rad, zarejestrowałam się. Na początku założyłam profil z czystej ciekawości, ale cały czas miałam nadzieję, że kogoś poznam... Natomiast Tomek szukał miłości i znalazł ją :)

Wierzyłam w skuteczność poznawania ludzi przez internet, bo w ten sposób poznałam już wielu ludzi. Tomek ma podobne doświadczenia w tym temacie.

Po zarejestrowaniu natknęłam się na zdjęcie Tomka…

Początek naszej znajomości był bardzo szybki i ciekawy. To ja odezwałam się do Tomka pierwsza, a on od razu do mnie napisał wiadomość. Mailowaliśmy ze sobą dwa tygodnie, ponieważ Tomek był w tym czasie na wakacjach w Bułgarii, a ja byłam w domu. Tak naprawdę mieszkaliśmy od siebie tylko 4 kilometry.

Byliśmy zafascynowani sobą już po pierwszej rozmowie, potem rozmawialiśmy przez komunikator, godzinami. Gdy Tomek wrócił, umówiliśmy się na pierwszą randkę, na którą spóźniłam się trzy godziny. Oczywiście informowałam go o tym i czekał na mnie. I to był dowód dla mnie, że zależy mu na mnie.

Od naszej pierwszej rozmowy nie było dnia, żebyśmy nie mieli ze sobą kontaktu, a z chwilą naszego pierwszego spotkania staliśmy sie nierozłączni.

Tydzień temu w sobotę był nasz piękny ślub. Nasze plany na przyszłość są ogromne. Tydzień temu pobraliśmy się, a następnie Tomek powiedział, że posadzi drzewo, spłodzi syna i wybuduje dom, abyśmy mogli żyć spokojnie i żebym była szczęśliwa. Właśnie jesteśmy w podróży poślubnej w Bułgarii - w miejscu, gdzie Tomek był, jak mnie poznał :)

Czasami warto się nie poddawać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ta prawdziwa miłość się pojawi.

Serdeczne pozdrowienia i naprawdę, warto spróbować :)

Asia i Tomek z Sosnowca

Źródło:

Zobacz także

Katarzyna i Krzysztof

Katarzyna i Krzysztof

Witam, mam na imię Katarzyna. Za po pośrednictwem Państwa portalu poznałam fantastycznego faceta, Krzysztofa...
Ela i Kamil

Ela i Kamil

W październiku 2012 roku wzięliśmy ślub. Nasz mały kruszynek umocnił naszą miłość do siebie. Jesteśmy szalenie...
Ania i Paweł

Ania i Paweł

Nasza pierwsza randka trwała aż pięć godzin. Umówiliśmy się na kawę i ciastko w kawiarni, a potem poszliśmy...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące