Gabriela i Tomasz

Nasza historia zaczęła się ponad dwa lata temu... i trwa do dziś. Byłam kobietą "po przejściach", matką dwójki dzieci, które powoli dorastały. Co drugi weekend dzieci odwiedzały tatę, a ja wtedy zostawałam sama... coś okropnego.

Foto: Agnieszka Mikłaszewicz

Dlatego zaczęłam się zastanawiać, co dalej ze mną, z moim życiem... Samotność straszne słowo, tego się bałam, tego nie chciałam.

Ale znaleźć kogoś wartościowego? To było dla mnie rzeczą niemożliwą. Bo niby gdzie szukać? W pracy? Koledzy albo zajęci, albo wiek nie ten...

Przeszukując strony internetowe, natknęłam się na portal Kochaj.pl (dawna Sympatia Plus). Powiem szczerze, nie wierzyłam, że coś z tego będzie.

Umieściłam swoje dane ze zdjęciem i czekałam. Poznałam parę osób, ale to nie było to. Do momentu, gdy pojawił się on, TOMEK. Zaczęliśmy ze sobą pisać - najpierw maile, potem SMS-y. Oj, było tego sporo... Wiedzieliśmy już o sobie bardzo dużo, a minęły zaledwie dwa tygodnie naszej znajomości.

Kiedy Tomek zaproponował, abyśmy się spotkali, nie wahałam się ani chwili. Pamiętam dokładnie ten dzień, była to niedziela, 29 marca 2015 roku. Strasznie wtedy wiało, a my byliśmy umówieni na spacer.

Miałam ochotę przełożyć nasze spotaknie na inny termin, ale Tomek już na mnie czekał... A więc pojechałam.

Były kwiaty, żółte żonkile, potem kawa i dużo rozmowy. Ale wtedy jeszcze nie byłam pewna, czy coś z tego będzie. Potem drugie spotkanie i kolejne...

W pewnym momencie rozłąka stawała się coraz trudniejsza do zniesienia. Chcieliśmy spędzać ze sobą każdą chwilę, każdą minutę i wtedy zdecydowaliśmy się zamieszkać razem.

Po roku były romantyczne zaręczyny, później ślub, a w listopadzie ubiegłego roku na świecie pojawił się owoc naszej miłości, nasz ukochany synuś. Mimo iż mieliśmy obawy, czy "związek przez internet" może być udany, to tych parę wiadomości wysłanych z portalu odmieniło nasze życie.

Znaleźliśmy siebie, znaleźliśmy miłość i szczęście. Nasze konta utrzymujemy na pamiątkę do dziś.

Gabriela i Tomasz

_____________________________________________________________________________

Historia tej pary zwyciężyła w konkursie dla par "Zakochani".

Gabriela i Tomasz w ramach nagrody spędzili romantyczny weekend w Tatrach w trzygwiazdkowym Hotelu & SPA Bachledówka, otrzymali słuchawki Plantronics BackBeat SENSE oraz wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wykonała fotografka Aga Mikłaszewicz.

Źródło:

Zobacz także

Ania i Paweł

Ania i Paweł

Nasza pierwsza randka trwała aż pięć godzin. Umówiliśmy się na kawę i ciastko w kawiarni, a potem poszliśmy...
Ela i Kamil

Ela i Kamil

W październiku 2012 roku wzięliśmy ślub. Nasz mały kruszynek umocnił naszą miłość do siebie. Jesteśmy szalenie...
Katarzyna i Arkadiusz

Katarzyna i Arkadiusz

We wrześniu 2013 r. Arek zabrał mnie na bardzo romantyczną wycieczkę do Krakowa, gdzie oświadczył mi się...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące