7 powodów, dlaczego warto wybrać Kochaj.pl

7 powodów, dlaczego warto wybrać Kochaj.pl

Foto: Shutterstock

Czy warto wypełnić test dopasowania w Kochaj.pl? W jaki sposób pomoże mi on odnaleźć wymarzonego partnera czy partnerkę? Poznaj zalety korzystania z najlepszego w Polsce portalu z testem dopasowania.

Test dopasowania Kochaj.pl powstał na bazie wyników badań i obserwacji praktyków, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby i oczekiwania poszczególnych osób. Test zakłada, że pewna grupa podobieństw w parze zwiększa prawdopodobieństwo wzajemnego zainteresowania, a później trwałości relacji. 

Test bazuje na rzetelnej metodzie analizy informacji podawanych przez użytkownika, a także badaniach psychologicznych i praktyce terapeutycznej. Bada poszczególne obszary osobowości, mające znaczenie dla trwałości związku. Właściwa kombinacja cech osobowości zwiększa szanse dwojga ludzi na trwały i satysfakcjonujący związek.

Krótko mówiąc, wypełnienie testu to gwarancja spotkania właściwej osoby. Ale to nie wszystko!

Co jeszcze warto wiedzieć?

Oto 7 najważniejszych zalet portalu Kochaj.pl:

1. Poznajesz tylko osoby, które do ciebie pasują – nie musisz godzinami przeglądać wielu profili w poszukiwaniu osób, z którymi coś cię łączy. Gdy wypełnisz test – otrzymasz dopasowania, a więc profile osób, z którymi masz szansę stworzyć trwałą, szczęśliwą relację na długie lata.

2. Trafiasz tylko na sprawdzone profile – nad profilami i porządkiem w serwisie czuwa zespół moderatorów. Ich zadanie polega głównie na sprawowaniu kontroli nad tym, aby w portalu nie pojawiały się zdjęcia kradzione, niewyraźne czy nieprzyzwoite. To gwarancja tego, że w Kochaj.pl spotkasz autentycznych ludzi, singli pragnących poznać osobę, z którą stworzą związek.

3. Nie ryzykujesz przelotnych flirtów – jednym z obszarów, jakie bada test, jest styl komunikacji – w twoich dopasowaniach znajdą się więc tylko takie osoby, z którymi znajdziesz głębokie porozumienie i z którymi będziesz się wzajemnie uzupełniać. Wasze rozmowy sprawią, że zapragniecie poznać się jeszcze bliżej, a wasza pierwsza randka będzie tylko wstępem do kolejnych. 

4. Oszczędzasz czas - ogromną zaletą Kochaj.pl jest ta, że nie otrzymujesz wiadomości od przypadkowych ludzi. Możesz porozumieć się tylko z tymi użytkownikami, z którymi przynajmniej częściowo nadajesz na ten samej fali. To duża oszczędność czasu oraz zwiększona efektywność poszukiwań. To dobry wybór, jeśli twoją ambicją jest teraz znaleźć szczęście raz, a dobrze.

5. Możesz liczyć na nasze wsparcie – Kochaj.pl jest pod stałą opieką psychologów zajmujących się w swojej pracy zawodowej tematyką związków i relacji międzyludzkich. Portal jest objęty patronatem merytorycznym psychologów Centrum Rozwoju HOLIS. To zapewnia ci stały dostęp do porad ułatwiających dbanie o swój własny rozwój jako partnera, świadomą pracę nad dobrym związkiem i relacjami, które dają szanse na trwałą więź na lata.

6. Jesteś bezpieczny/-a – w Kochaj.pl korzystasz z bezpiecznego logowania się przy użyciu połączenia zaszyfrowanego SSL, co oznacza najlepszą z możliwych ochronę profilu. Twoja korespondencja również jest bezpieczna. Nie musisz podawać swojego adresu mailowego ani innych danych kontaktowych. Wewnętrzny system wysyłania wiadomości sprawia, że zachowujesz anonimowość.

7. Znajdziesz miłość - testy dopasowania pomagają singlom na całym świecie odnaleźć to, na czym im najbardziej zależy - partnera, z którym znajdą porozumienie na wielu płaszczyznach. Szczęśliwe historie par, które poznały się w ten sposób to najlepsza rekomendacja. Nie ma więc na co czekać.

Chcesz spotkać kogoś, z kim stworzysz szczery i trwały związek? Znasz już kilka portali randkowych, ale do tej pory nie udało ci się tam spotkać właściwej osoby?

Wypróbuj portal wykorzystujący profesjonalną metodą doboru partnerskiego Kochaj.pl i znajdź szczęście u boku wymarzonego partnera!

ROZPOCZNIJ TEST DOPASOWANIA>>

Źródło:

Zobacz także

Poznam kobietę - sprawdzony sposób na miłość z Kochaj.pl

Poznam kobietę - sprawdzony sposób na miłość z Kochaj.pl

Poznam kobietę - sprawdzony sposób na miłość z Kochaj.pl
Nasz ekspert

Nasz ekspert

Ekspertka portalu Kochaj.pl
Jak i dlaczego warto adorować kobietę?

Jak i dlaczego warto adorować kobietę?

Jak i dlaczego warto adorować kobietę?
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące