Anonse towarzyskie wczoraj i dziś

Ogłoszenia towarzyskie, czyli jak poznać kogoś ciekawego w internecie

Foto: Shutterstock

Darmowe ogłoszenia towarzyskie od wielu lat pomagają odnaleźć odpowiedniego partnera, ale nie tylko. Na rynku można spotkać serwisy zawierające darmowe ogłoszenia towarzyskie typu "szukam pana", "szukam partnerki", ale także anonse erotyczne. Często to strony niewymagające od nas logowania i bez opłat. Czy warto zamieścić tam swoje ogłoszenie towarzyskie? Czy ogłoszenia są bezpieczne?

Darmowe ogłoszenia towarzyskie zawsze były na swój sposób skutecznym narzędziem do zawierania znajomości. Co więcej, dziś liczba powstałych w ten sposób związków wciąż rośnie. Nikogo już dziś nie dziwi fakt, że dwoje ludzi poznało się w jednym z serwisów towarzyskich czy typowo matrymonialnych.

Przyzwolenie społeczne, które jeszcze kilka lat temu nie było na tak wysokim poziomie, na taką formę poznawania się, jest również coraz większe. Każdy z nas zna choć jeden związek lub parę znajomych, którą połączyła ze sobą sieć wirtualna.

Wynika to przede wszystkim z dobrego dostępu do tej sieci, ale także świadomości korzystania z jej dobrodziejstw. Na temat serwisów randkowych i zamieszczanych w internecie ogłoszeń towarzyskich wiemy coraz więcej i coraz lepiej się w nich orientujemy.

Wiemy, jakie osoby spotkamy, logując się na jednym z typowych serwisów z ogłoszeniami towarzyskimi, jakie osoby spotkamy, gdy założymy swój profil na wybranym portalu randkowym, a na jaki odzew możemy liczyć, gdy zamieścimy swój anons erotyczny na portalu z ogłoszeniami towarzyskimi typu Lento. 

Jak więc, szukając odpowiedniego partnera, wybrać właściwe miejsce? Oto krótka ściąga.

Ogłoszenia towarzyskie Warszawa, czyli szukamy lokalnie

Podstawowym kryterium poszukiwania przez nas partnera jest nasze miejsce zamieszkania. Dlatego tak często decydujemy się na zamieszczenie ogłoszenia towarzyskiego w jednym z lokalnych serwisów. Zwykle zależy nam na ogłoszeniach darmowych i takich oczywiście nie brakuje. Wystarczy wybrać miasto, w którym szukamy i wybrać serwis, który wzbudza nasze zaufanie. 

Zwykle już na stronie głównej możemy przejrzeć zamieszczone już przez innych treści ogłoszeń, dzięki czemu szybko zorientujemy się, czy to serwis również dla nas. Tego typu serwisy są jednak bardzo często wykorzystywane do zamieszczania anonsów erotycznych – przez osoby, które oferują swoje usługi lub takie, które z usług na jedną noc chciałyby skorzystać. Jeśli szukasz partnera do stałego związku – tego typu miejsce raczej okaże się stratą czasu. 

Ogłoszenia towarzyskie w portalach randkowych 

Jednym z najpopularniejszych sposobów szukania partnera w sieci jest zamieszczanie ogłoszeń w serwisach randkowych. Tu równie często jak w towarzyskich serwisach lokalnych możemy dodawać swoje anonse całkowicie za darmo.

Warto jednak pamiętać, że za opłatami w tego typu serwisach idą również takie wartości jak nasze bezpieczeństwo (bezpieczna korespondencja), wygoda (biuro obsługi klienta i konsultanci, których możemy o wszystko zapytać) i przede wszystkim pewność, że jesteśmy wśród osób, które szukają tego samego co my.

Na takie udogodnienia nie możemy raczej liczyć, zamieszczając zwykłe anonse w lokalnych serwisach towarzyskich czy niesprawdzonych portalach randkowych.

Szukając partnera z prawdziwego zdarzenia, mając pewne oczekiwania wobec przyszłego związku, warto wziąć pod uwagę sprawdzone i bezpieczne miejsce. Dużą renomą i przede wszystkim wysoką skutecznością cieszą się portale bazujące na testach dopasowania partnerskiego, które umożliwiają zawieranie znajomości tylko z takimi osobami, z którymi mamy dużą szansę stworzyć trwały związek.

To duży komfort, jeśli na poważnie traktujemy chęć zamieszczenia swojego ogłoszenia towarzyskiego w internecie. Serwis Kochaj.pl nie tylko umożliwia bezpłatne założenie profilu. Kochaj.pl to coś znacznie więcej niż dodanie swojej wizytówki. 

Wypełniając test dopasowania otrzymujemy listę kandydatów, którzy pasują do nas i są najbardziej odpowiednimi osobami pod względem osobowości. To gwarancja poznawania tylko takich kobiet i mężczyzn, z którymi mamy coś wspólnego, z którymi będziemy mieli o czym rozmawiać, ale także nasz styl komunikacji będzie podobny.

To wszystko ułatwi nam pierwszy kontakt czy pierwsze randki. Warto o tym pamiętać, wybierając najlepszy portal towarzyski dla siebie.

Darmowe ogłoszenia erotyczne – zabawa czy zagrożenie?

W sieci wyrastają jak grzyby po deszczu. Nie brakuje na nich licznych propozycji niezobowiązujących spotkań, randek czy po prostu seksu. Biorąc pod uwagę zamieszczenie ogłoszenia towarzyskiego na jednym z takich serwisów, warto pamiętać, że nawet, jeśli nie będzie miał od zabarwienia erotycznego, to właśnie tak może zostać zrozumiany. 

Szukanie partnera na randkę na jednym z erotycznych portali towarzyskich może więc nas wpędzić w niemałe tarapaty. Bądźmy czujni i zawsze kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania. Idąc na spotkanie z osobą poznaną w taki sposób, nigdy nie masz pewności, z kim się spotkasz i czy jego oczekiwania nie mają drugiego dna. Zdrowy rozsądek przede wszystkim. 

Szukasz partnera na poważnie? ROZPOCZNIJ TEST DOPASOWANIA>>

Źródło:

Zobacz także

Randki online, czyli jak znaleźć miłość w internecie

Randki online, czyli jak znaleźć miłość w internecie

Randki online, czyli jak znaleźć miłość w internecie
Kiedy się zaręczyć? Czy to właściwy moment?

Kiedy się zaręczyć? Czy to właściwy moment?

Jesteście parą już od jakiegoś czasu. Kochacie się. Po czym poznać, że nadszedł czas, żeby zdecydować się na kolejny...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące