Certyfikowany Test Dopasowań

Certyfikowany Test Dopasowania

Foto: Shutterstock

Nazywam się Agata Wilska i jestem ekspertem serwisu Kochaj.pl. Jestem psycholożką i mediatorką. 

Prowadzę indywidualną pomoc psychologiczną i psychoterapię, grupy wsparcia oraz warsztaty rozwoju osobistego. Jednym  z obszarów mojej pracy zawodowej jest wspieranie osób prywatnych w świadomym rozwoju umiejętności psychospołecznych i budowaniu trwałych relacji interpersonalnych.

W tym miejscu postaram się przybliżyć Ci, w jaki sposób Kochaj.pl pomoże Ci w znalezieniu partnera.

Czym jest Kochaj.pl?

Kochaj.pl to serwis oparty na certyfikowanym teście dopasowania partnerskiego - narzędziu psychometrycznym, w pełni naukowym, które zostało poddane profesjonalnej walidacji. 

Wypełnienie testu jest pierwszym i najważniejszym Twoim krokiem w serwisie oraz gwarancją skutecznego dopasowania do Ciebie osób, które tak jak Ty poszukują życiowego partnera.

Na czym polega Certyfikowany Test Dopasowania? 

Czego mogę się po nim spodziewać?

Zostaniesz poproszony o odpowiedź na pytania (otwarte i zamknięte). Zapytamy Cię m.in. o to, co jest dla Ciebie ważne w życiu, czym się interesujesz, jak spędzasz czas wolny, jaki masz charakter i co cenisz w innych ludziach. Warto dobrze przemyśleć swoje odpowiedzi. Bądź szczery. Zwiększy to Twoją szansę na poznanie osoby, która świetnie do Ciebie pasuje i z którą masz szansę stworzyć udaną relację.

Jakie korzyści daje użytkownikowi Kochaj.pl? 

Gwarantuje w sposób naukowy i udokumentowany wysoką trafność dopasowań. Innymi słowy - jeśli korzystasz z naszego testu, to zwiększasz w znaczny sposób swoje szanse na dotarcie do osób, które mają podobne oczekiwania i potrzeby w związku i wobec partnera. Dlatego postaw na profesjonalne narzędzie testowe, które ułatwi Ci poznanie osób, które widzą świat podobnie jak Ty!

Kochaj.pl  został stworzony z myślą o Twoich potrzebach. Stale rozwija się i zmienia, uwzględniając oczekiwania swoich użytkowników. Czyli również właśnie Ciebie.

Co wyróżnia Kochaj.pl na rynku?

Serwis jest pod stałą opieką psychologów zajmujących się w swojej pracy zawodowej tematyką związków i relacji międzyludzkich. Kochaj.pl jest objęty patronatem merytorycznym psychologów Centrum Rozwoju HOLIS. T

o zapewnia Ci stały dostęp do porad ułatwiających dbanie o swój własny rozwój jako partnera, świadomą pracę nad dobrym związkiem i relacjami, które dają szanse na trwałą więź na lata.

Zachęcamy do korzystania z porad oraz uczestniczenia w transmisjach na żywo na fanpage’u Kochaj.pl, w których omawiam problemy i rozwiązania dotyczące związków i relacji między partnerami.

Kochaj.pl jest właśnie dla Ciebie. Korzystaj z wszystkich możliwości, które Ci zapewniamy i znajdź partnera, którego szukasz.

***

O ekspertach Kochaj.pl:

Agata Wilska jest trenerem w Centrum Rozwoju Holis, psychologiem i mediatorem. Prowadzi indywidualną pomoc psychologiczną i psychoterapię, grupy wsparcia oraz warsztaty rozwoju osobistego. Z zamiłowania radiowiec. Jako konsultant współpracuje z kilkoma rozgłośniami w kraju oraz prowadzi własny Magazyn Psychologiczny "Ego  Psychologii".

Robert Milczarek od wielu lat zajmuje się dziedzinami psychologii organizacji i rozwoju osobistego. Pracuje z osobami, które chcą podnosić jakość swojego życia zgodnie z zasadą work-life balance. Budował i zarządzał zespołami projektowymi w firmach doradczych.

Prowadzi szkolenia i coaching w zakresie wykorzystania nowoczesnej psychologii, wpływu społecznego w biznesie i relacjach, zarządzaniu zespołami, intermentoringu, komunikacji, asertywności, negocjacjach, motywacji, zarządzania konfliktem, typologii osobowości w biznesie i życiu prywatnym. Prowadzi cykliczne seminaria dla firm członkowskich Francuskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Warszawie. Wykładowca na kierunku mediacji i negocjacji w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi.

Zespół ekspertów Centrum Rozwoju Holis

"Jesteśmy grupą specjalistów, praktyków w zakresie rozwoju. W naszej pracy zajmujemy się wspieraniem rozwoju umiejętności miękkich oraz twardych kompetencji ludzi, którzy chcą świadomie korzystać ze swojego potencjału. Wierzymy że człowiek to system, który funkcjonuje prawidłowo wtedy, gdy wykorzystuje swoje naturalne zasoby oraz nabywa umiejętności rozwijające posiadany potencjał". 

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAKA OSOBA DO CIEBIE PASUJE? ROZPOCZNIJ TEST

Źródło:

Zobacz także

Dopasowanie w związku

Dopasowanie w związku

Wzajemne dopasowanie – co to właściwie znaczy? Czy to oznacza, że jesteśmy do siebie bardzo podobni i takich też...
Test dopasowania Kochaj.pl - jak działa metoda doboru partnerskiego?

Test dopasowania Kochaj.pl - jak działa metoda doboru partnerskiego?

Testy psychologiczne zawsze są nieocenionym źródłem wiedzy o człowieku, jego osobowości czy kompetencjach. Test...
Testy dopasowania - dlaczego i jak działają?

Testy dopasowania - dlaczego i jak działają?

Poszukiwanie potencjalnego partnera lub partnerki to ciężka i czasochłonna praca. Ela i Kamil poznali się dzięki...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące