Ciekawe miejsca na randkę

Ciekawe miejsca na randkę

Foto: Shutterstock

Zastanawiasz się, jakie miejsce na randkę będzie dla was najlepsze? Chciałbyś, żeby było wyjątkowe, ale nie masz pomysłu, co wybrać? Zobacz, jakie są ciekawe miejsca na randkę w twojej okolicy!

Ciekawe miejsca na randkę w Warszawie, w Krakowie, a może w Poznaniu? Każde miejsce jest dobre, wystarczy dobrze poznać swoją okolicę. Jeśli więc planujesz spotkanie z kobietą, którą poznałeś w Kochaj.pl i nie wiesz, dokąd ją zabrać – skorzystaj z naszych podpowiedzi. 

Ciekawe miejsca na randkę w Warszawie

Mieszkasz w Warszawie? Jesteś szczęściarzem. Stolica jest pełna ciekawych miejsc na randkę, wystarczy tylko się rozejrzeć. Miłośnicy spacerów mają do wyboru wiele pięknych parków: popularne Łazienki Królewskie, znajdujący się opodal Park Ujazdowski, urokliwy Ogród Saski czy nieco mniej uczęszczany, ale równie atrakcyjny, Park Szczęśliwicki. Nic tak nie relaksuje, jak kontakt z naturą.

Dobrym, bo dającym wiele możliwości, miejscem na randkę jest warszawska starówka, pełna urokliwych knajpek i kawiarni -  do wyboru, do koloru. Na pewno wybierzesz coś idealnego dla was. Możesz też sprawdzić się w roli przewodnika i oprowadzić swoją wybrankę po kilku zabytkowych obiektach.

Osobom wrażliwym na piękno i poszukującym romantycznej atmosfery na pewno spodoba się ogród botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego - pośród urokliwych kwiatów i roślin poczujecie się jak na rajskiej wyspie. Dodatkowym plusem jest bezpłatny wstęp dla studentów Uniwersytetu.

Ciekawe miejsca na randkę w Poznaniu

Stolica Wielkopolski oferuje wiele ciekawych miejsc na randkę. Nie trzeba szukać daleko - urokliwa starówka spodoba się każdemu. Na starym rynku nie brak najróżniejszych lokali, w których można coś zjeść, napić się lub po prostu porozmawiać.

Popularnym miejscem na randki w formie spacerów jest pełna zieleni Malta. Gdy zmęczy was przemierzanie ścieżek, będziecie mogli zregenerować siły i skupić się na spokojnej rozmowie w miłej kawiarni. A latem jest możliwość ochłodzenia się w Jeziorze Maltańskim.

W sezonie wiosenno-letnim warto wybrać się do rezerwatu Morasko, by podziwiać piękne widoki i zaznać kontaktu z naturą. Czy istnieje piękniejsze i bardziej intymne miejsce na randkę niż łono przyrody? Tam nikt wam nie będzie przeszkadzał!

Ciekawe miejsca na randkę w Krakowie

Kraków słynie z niepowtarzalnej atmosfery. Bez trudu znajdziesz tu wiele interesujących miejsc na romantyczną randkę. Tradycjonaliści mogą umówić się z wybranką na pięknej starówce i zabrać ją do którejś z licznych restauracji lub kawiarni.

Dla osób lubiących zabytki dobrym pomysłem na randkę może być nieśmiertelny Wawel. W upalny dzień można zdecydować się na zejście do podziemi - dreszczyk emocji potrafi szybko zbliżyć do siebie ludzi!

Innym polecanym miejscem na randki są Bulwary Wiślane, pełen spacerowych alejek i urokliwych widoków. Wolna przestrzeń sprzyja swobodnej atmosferze. Wszystko, czego potrzeba to ładna pogoda i udana randka jest praktycznie gwarantowana.

Ciekawe miejsca na randkę w moim mieście

Nie mieszkasz w żadnym z powyższych miast i nadal nie wiesz, jakie miejsce na randkę będzie najlepsze? Nic nie szkodzi! Spotkanie we dwoje może być udane i wyjątkowe niezależnie od tego, w jakiej miejscowości mieszkacie.

Pomyśl, jakie są atuty twojego regionu i odkryj miejsca, których nie zauważasz na co dzień. Warto poprosić o radę znajomych - na pewno podpowiedzą ci, gdzie warto się umówić z wyjątkową osobą. Może się okazać, że idealne miejsce jest bliżej, niż myślałeś. A może zapytasz swoich rodziców, czy mają swoje magiczne miejsce w waszej okolicy, z którym wiążą się piękne wspomnienia? Warto zasięgnąć ich rady.

Możesz wybrać także miejsce, które po prostu bardzo lubisz. Dla osoby, z którą się umówisz i tak najbardziej interesująca będzie twoja osoba i fakt, że spędzicie razem czas. Przy odpowiednim nastawieniu nawet niepozorna kawiarnia może się okazać nietuzinkowym miejscem na randkę, którą zapamiętacie na zawsze. 

ROZPOCZNIJ TEST DOPASOWANIA I ZNAJDŹ PARTNERA>>

Źródło:

Zobacz także

Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Proponując komuś randkę, zwykle mamy na myśli wspólne wyjście w miejsce, w którym miło spędzimy czas. A gdyby tak...
Mowa ciała na randce

Mowa ciała na randce

Mowa ciała na randce
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące