Ciekawe miejsca na randkę

Ciekawe miejsca na randkę

Foto: Shutterstock

Zastanawiasz się, jakie miejsce na randkę będzie dla was najlepsze? Chciałbyś, żeby było wyjątkowe, ale nie masz pomysłu, co wybrać? Zobacz, jakie są ciekawe miejsca na randkę w twojej okolicy!

Ciekawe miejsca na randkę w Warszawie, w Krakowie, a może w Poznaniu? Każde miejsce jest dobre, wystarczy dobrze poznać swoją okolicę. Jeśli więc planujesz spotkanie z kobietą, którą poznałeś w Kochaj.pl i nie wiesz, dokąd ją zabrać – skorzystaj z naszych podpowiedzi. 

Ciekawe miejsca na randkę w Warszawie

Mieszkasz w Warszawie? Jesteś szczęściarzem. Stolica jest pełna ciekawych miejsc na randkę, wystarczy tylko się rozejrzeć. Miłośnicy spacerów mają do wyboru wiele pięknych parków: popularne Łazienki Królewskie, znajdujący się opodal Park Ujazdowski, urokliwy Ogród Saski czy nieco mniej uczęszczany, ale równie atrakcyjny, Park Szczęśliwicki. Nic tak nie relaksuje, jak kontakt z naturą.

Dobrym, bo dającym wiele możliwości, miejscem na randkę jest warszawska starówka, pełna urokliwych knajpek i kawiarni -  do wyboru, do koloru. Na pewno wybierzesz coś idealnego dla was. Możesz też sprawdzić się w roli przewodnika i oprowadzić swoją wybrankę po kilku zabytkowych obiektach.

Osobom wrażliwym na piękno i poszukującym romantycznej atmosfery na pewno spodoba się ogród botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego - pośród urokliwych kwiatów i roślin poczujecie się jak na rajskiej wyspie. Dodatkowym plusem jest bezpłatny wstęp dla studentów Uniwersytetu.

Ciekawe miejsca na randkę w Poznaniu

Stolica Wielkopolski oferuje wiele ciekawych miejsc na randkę. Nie trzeba szukać daleko - urokliwa starówka spodoba się każdemu. Na starym rynku nie brak najróżniejszych lokali, w których można coś zjeść, napić się lub po prostu porozmawiać.

Popularnym miejscem na randki w formie spacerów jest pełna zieleni Malta. Gdy zmęczy was przemierzanie ścieżek, będziecie mogli zregenerować siły i skupić się na spokojnej rozmowie w miłej kawiarni. A latem jest możliwość ochłodzenia się w Jeziorze Maltańskim.

W sezonie wiosenno-letnim warto wybrać się do rezerwatu Morasko, by podziwiać piękne widoki i zaznać kontaktu z naturą. Czy istnieje piękniejsze i bardziej intymne miejsce na randkę niż łono przyrody? Tam nikt wam nie będzie przeszkadzał!

Ciekawe miejsca na randkę w Krakowie

Kraków słynie z niepowtarzalnej atmosfery. Bez trudu znajdziesz tu wiele interesujących miejsc na romantyczną randkę. Tradycjonaliści mogą umówić się z wybranką na pięknej starówce i zabrać ją do którejś z licznych restauracji lub kawiarni.

Dla osób lubiących zabytki dobrym pomysłem na randkę może być nieśmiertelny Wawel. W upalny dzień można zdecydować się na zejście do podziemi - dreszczyk emocji potrafi szybko zbliżyć do siebie ludzi!

Innym polecanym miejscem na randki są Bulwary Wiślane, pełen spacerowych alejek i urokliwych widoków. Wolna przestrzeń sprzyja swobodnej atmosferze. Wszystko, czego potrzeba to ładna pogoda i udana randka jest praktycznie gwarantowana.

Ciekawe miejsca na randkę w moim mieście

Nie mieszkasz w żadnym z powyższych miast i nadal nie wiesz, jakie miejsce na randkę będzie najlepsze? Nic nie szkodzi! Spotkanie we dwoje może być udane i wyjątkowe niezależnie od tego, w jakiej miejscowości mieszkacie.

Pomyśl, jakie są atuty twojego regionu i odkryj miejsca, których nie zauważasz na co dzień. Warto poprosić o radę znajomych - na pewno podpowiedzą ci, gdzie warto się umówić z wyjątkową osobą. Może się okazać, że idealne miejsce jest bliżej, niż myślałeś. A może zapytasz swoich rodziców, czy mają swoje magiczne miejsce w waszej okolicy, z którym wiążą się piękne wspomnienia? Warto zasięgnąć ich rady.

Możesz wybrać także miejsce, które po prostu bardzo lubisz. Dla osoby, z którą się umówisz i tak najbardziej interesująca będzie twoja osoba i fakt, że spędzicie razem czas. Przy odpowiednim nastawieniu nawet niepozorna kawiarnia może się okazać nietuzinkowym miejscem na randkę, którą zapamiętacie na zawsze. 

ROZPOCZNIJ TEST DOPASOWANIA I ZNAJDŹ PARTNERA>>

Źródło:

Zobacz także

Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Proponując komuś randkę, zwykle mamy na myśli wspólne wyjście w miejsce, w którym miło spędzimy czas. A gdyby tak...
Mowa ciała na randce

Mowa ciała na randce

Mowa ciała na randce
Pierwsza randka

Pierwsza randka

Co zrobić, by pierwsze spotkanie zakończyło się sukcesem? Jak zrobić wrażenie na partnerze? Sprawdź, zanim umówisz...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące