Darmowe portale randkowe dla singli

Wydaje ci się, że wszystkie portale randkowe dla singli są płatne? Wbrew pozorom, wcale tak nie jest. Fakt, niektóre elitarne serwisy randkowe są całkowicie zamknięte dla niezarejestrowanych użytkowników. Ale to wcale nie znaczy, że nie możesz szukać miłości w internecie, jeśli za to nie zapłacisz!

Foto: Shutterstock

W polskim internecie portale randkowe dla singli dzielą się na dwie kategorie: te, które są całkowicie płatne oraz takie, z których można korzystać bezpłatnie, a dokonanie płatności odblokowuje dodatkowe funkcjonalności.

Płatne vs. darmowe portale randkowe dla singli

W przypadku płatnych serwisów randkowych dla singli wszystkie funkcjonalności portalu są wyłączone dla niezarejestrowanych użytkowników (z kolei rejestracja wymaga dokonania przelewu na określoną kwotę). W praktyce oznacza to, że nie masz nawet możliwości podejrzeć, jak wygląda interesujący cię portal randkowy, ilu ma użytkowników z twojej okolicy i czy na pewno właśnie czegoś takiego szukasz. Serwisy tego typu są elitarne i rejestrują się na nich głównie single z największych polskich miast. Jeśli więc mieszkasz w mniejszej miejscowości, jest spore ryzyko, że nie znajdziesz tam nikogo z twoich okolic.

Portale randkowe dla singli z darmową rejestracją

Inaczej ma się sprawa z portalami częściowo darmowymi, takimi jak Sympatia.pl czy Kochaj.pl. W obu przypadkach bez ponoszenia żadnych kosztów możesz zobaczyć, jak serwis randkowy wygląda, ale też z niego korzystać. Sympatia.pl zezwala na przeglądanie bez ograniczeń profili innych użytkowników, puszczanie im oczek, "lajkowanie" zdjęć oraz na wysłanie ograniczonej ilości wiadomości na dzień. Po dokonaniu opłaty użytkownik może wysyłać wiadomości bez ograniczeń.

W przypadku serwisu Kochaj.pl osoba, która nie wykupiła pakietu premium może wypełnić profesjonalny test dopasowania, dzięki któremu na podstawie profilu psychologicznego proponowani jej są single o podobnym charakterze i oczekiwaniach wobec partnera. Po wykupieniu pakietu premium każdego dnia otrzymywać ona będzie pięć takich propozycji. Jeśli zainteresowanie obojga użytkowników będzie wzajemne, będą oni mogli ze sobą porozmawiać.

Darmowe portale randkowe dla singli a pakiet premium

Brak wykupionego pakietu na portalu randkowym dla singli wcale nie oznacza, że nie możesz na nim szukać miłości. Jeśli nie jesteś pewien, czy warto ponosić dodatkowe koszty, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu randkowego, najpierw go wypróbuj.

Przeglądaj profile, czytaj otrzymywane wiadomości, a jeśli uznasz, że warto w to zainwestować – wykup pakiet. Pozwól sobie na taki okres próbny, by przekonać się, czy portal randkowy dla singli to właśnie to, czego szukasz. Jeśli też szukasz drugiej połówki, zarejestruj się w portalu Kochaj.pl za darmo.

Autor: Agnieszka Mazur-Puchała

Źródło:

Zobacz także

Jak zdobyć mężczyznę? Oto kilka naprawdę skutecznych wskazówek!

Jak zdobyć mężczyznę? Oto kilka naprawdę skutecznych wskazówek!

"Jak zdobyć mężczyznę" - to pytanie, które zadaje sobie większość samotnych lub nieszczęśliwie zakochanych kobiet....
Bezpłatny portal randkowy sposobem na miłość

Bezpłatny portal randkowy sposobem na miłość

Czy bezpłatny portal randkowy to dobry pomysł na znalezienie odpowiedniej dla nas osoby? Czy popularne portale...
Portal randkowy - droga do szczęścia

Portal randkowy - droga do szczęścia

Portal randkowy - droga do szczęścia
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące