Jak poderwać faceta przez internet?

Ze statystyk wynika, że coraz więcej Polaków znajduje miłość nie na żywo, ale właśnie w internecie. Co więcej, badacze twierdzą, że takie relacje często kończą się małżeństwem, które na dodatek jest trwałe i udane. Tylko, jak właściwie można poderwać faceta przez internet?

Foto: Shutterstock

Ze statystyk wynika, że coraz więcej Polaków znajduje miłość w internecie. Co więcej, badacze twierdzą, że takie relacje często kończą się małżeństwem, które na dodatek jest trwałe i udane. Tylko, jak właściwie można poderwać faceta przez internet?

Na portalach randkowych łatwo jest się zniechęcić. Kolejne nudne wiadomości oraz niemoralne propozycje nie zachęcają do głębszych rozmów.

Do tego wielu facetów, którzy wydają się całkiem sensowni, nie odpowiada na wiadomości, przez co łatwo stracić odwagę do podejmowania dalszych prób.

Żeby poderwać faceta przez internet, trzeba jednak trochę się wysilić. Po zastosowaniu kilku trików nie powinno już być problemu z brakiem reakcji na twoje wiadomości.

Dobry początek

Nudzą cię wiadomości o treści "hej", "cześć, poznamy się?" albo ":)"? Facetów też! Dlatego nigdy nie zaczynaj znajomości na portalu randkowym od takich lakonicznych tekstów. Jeśli chcesz, by mężczyzna odpowiedział na twoją wiadomość, musisz w jakiś sposób przykuć jego uwagę lub zachęcić do tego, by nawiązał z tobą kontakt.

Jeśli wśród zdjęć na profilu ma jakieś z gór, spytaj, co to za szlak. Zaznaczył, że lubi biegać? Spytaj, jaki dystans poleca dla początkującej biegaczki albo którą trasą w waszym mieście biega się najprzyjemniej.

Pokaż, że cię interesuje

Faceci denerwują się, kiedy kobiety za dużo mówią. Zwłaszcza, jeśli wciąż opowiadają o sobie. Dla mężczyzn to sygnał, że mają do czynienia z egoistką – księżniczką uważającą, że świat kręci się tylko wokół niej.

Jeśli nie chcesz zrobić takiego wrażenia na facecie, którego próbujesz poderwać przez internet, zamiast mówić o sobie zadawaj pytania. Czy lubi pić kawę, a jeśli tak, to jaką? Czy jest sową, czy skowronkiem? Góry czy morze? Wycieczka rowerowa czy samochodowa? Kuchnia włoska czy azjatycka?

Masz nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o pytania, a mężczyzna, z którym rozmawiasz, będzie miał poczucie, że naprawdę jesteś nim zainteresowana i że jest dla ciebie ciekawą osobą.

Pytania zakazane

Choć zadawanie pytań jest w cenie i może ci pomóc poderwać faceta przez internet, wszystko zepsujesz, jeśli poruszyć któryś z "zakazanych" tematów. Mężczyźni bardzo negatywnie reagują na pytania o model samochodu, którym jeżdżą, zarobki albo o to, czy mają swój dom lub mieszkanie.

Wypytywanie o takie szczegóły to sygnał, że kobieta jest materialistką i szuka raczej sponsora niż równorzędnego partnera.

Na początku znajomości lepiej nie drążyć też, dlaczego mężczyzna jest rozwiedziony czy samotny, jakie ma relacje ze swoją byłą, czy dalej ją kocha. To pytania na później.

Na kawę

Jeśli dobrze wam się rozmawia, powinniście spotkać się w realu. On tego nie proponuje? Sama wyjdź z inicjatywą. Może on nie jest pewien, czy cię taką propozycją nie spłoszy? Albo zastanawia się, czy to nie za wcześnie?

W rozmowie daj mu do zrozumienia, że czas się spotkać, na przykład pisząc: "Opowiesz mi o tym przy kawie". Jeśli nie podchwyci aluzji, odczekaj chwilę i napisz wprost: "Może po prostu się spotkamy?". Prawdopodobnie to wystarczy i za chwilę ustalicie termin pierwszej randki.

Źródło:

Zobacz także

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?
Jak poderwać starszą kobietę?

Jak poderwać starszą kobietę?

Wielu mężczyzn ma problem z podrywaniem kobiet. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy kobieta jest o wiele...
Jak poderwać przyjaciółkę/przyjaciela?

Jak poderwać przyjaciółkę/przyjaciela?

Czasami w życiu bywa tak, że w pewnej chwili zdajemy sobie sprawę, że nasza przyjaźń w stosunku do bliskiej nam...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące