Jak przyciągnąć do siebie miłość?

Często ludzie, którym doskwiera samotność, starają się na siłę kogoś znaleźć. Za wszelką cenę szukają drugiej połówki zastanawiając się - jak przyciągnąć do siebie miłość? Co zrobić, by w końcu to piękne uczucie, dotknęło również i nas? Dlaczego innym się udaje, a mnie nie?

Foto: Shutterstock

Oto kilka wskazówek, które pomogą ci osiągnąć szczęście w miłości.

Pragniesz miłości? Zacznij od siebie

Przede wszystkim nie szukaj na siłę. Zauważ, że często im bardziej się staramy, tym gorzej nam to wychodzi. Podobnie jest i w tej sytuacji. 

Skup się na swoich pasjach, na tym co lubisz robić, gdzie chętnie spędzasz czas. Właśnie wtedy - bez zbędnej presji - zrelaksowany i spokojny, będziesz miał szansę poznać kogoś ciekawego.

Kto wie, może to właśnie na wtorkowych zajęciach jogi poznasz kogoś wyjątkowego?

Pewni siebie ludzie szybciej przyciągają do siebie miłość

Smutny i zakompleksiony, schowany za stertą ciemnych ubrań - czy naprawdę uważasz, że w takim wydaniu można przyciągnąć uwagę kogokolwiek, czy w taki sposób chcesz przyciągnąć miłość? Ciemny sweter nie sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej, a wręcz przeciwnie, jak ponurak. 

Nie oznacza to oczywiście, że masz zacząć ubierać wszystkie kolory tęczy. Rozjaśnij swoją garderobę, poprzeglądaj co jest teraz na czasie i przede wszystkim zapomnij o kompleksach.

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć do siebie miłość? Bądź pewny siebie! Gdy dorzucimy do tego uśmiech i promienne spojrzenie, efekt będzie murowany. Zauważ, że czasem spotykasz na ulicy np. pulchną kobietę. 

Teoretycznie ma nadwagę i powinna mieć całą masę kompleksów. Ty jednak, od razu zwróciłeś na nią uwagę. Dlaczego? Bo ona nie myśli o swoich kompleksach, tylko o tym, że dobrze czuje się w swoim ciele i w swojej duszy.

Przyciągnij miłość z pomocą najlepszego afrodyzjaku

Uśmiech przede wszystkim. Nikt nie lubi ponuraków, to oczywiste. Ty też z pewnością nie czujesz się zbyt dobrze w takim towarzystwie i nie takiego związku szukasz...

Jeśli masz problem z pozytywnym myśleniem, stań przez chwilę z boku i zastanów się, z czego w życiu jesteś zadowolony. Z czego powinieneś się cieszyć? Czego zazdroszczą ci inni? Co masz, czego nie chciałbyś stracić? Docenienie prostych i czasem nic nieznaczących detali sprawi, że na twojej twarzy pojawi się uśmiech. A to właśnie uśmiech jest największym, miłosnym afrodyzjakiem :)

Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, jak przyciągnąć do siebie miłość i wydawało ci się, że nigdy jej nie znajdziesz, powyższe wskazówki z pewnością pomogą ci przybliżyć się do celu. Pamiętaj, że nikt nie jest stworzony do samotności i, wcześniej czy później, na twojej drodze, pojawi się wymarzony partner.

Jeśli jednak jesteś bardzo niecierpliwy i masz dość samotnego życia, przyspiesz poszukiwania i rozwiąż test doboru partnerskiego. Dzięki temu będziesz mieć okazję poznać osoby idealnie dopasowane do ciebie, które podobnie jak ty, szukają ukochanej osoby. Jeśli chcesz poznać właściwą osobę, wypełnij test doboru partnerskiego i otrzymuj rekomendacje osób, które do ciebie pasują>>

Chcesz codziennie otrzymywać więcej inspirujących materiałów tworzonych przez ekspertów Kochaj.pl? Dołącz do naszych fanów na Facebooku! 

Źródło:

Zobacz także

Tęsknota za miłością, czyli związek za wszelką cenę

Tęsknota za miłością, czyli związek za wszelką cenę

Tęsknota za miłością - kto z nas nie czuł jej choć raz w życiu? Pragnieniu miłości towarzyszą zwykle takie uczucia...
Zauroczenie czy spóźniona miłość?

Zauroczenie czy spóźniona miłość?

Zadowolony żyjesz sobie spokojnie od lat w tym samym związku. Pierwotny żar uczuć co prawda nieco przygasł...
Jak sobie radzić z samotnością

Jak sobie radzić z samotnością

Życie w pojedynkę dla wielu singli jest trudne. Choć na co dzień funkcjonują normalnie, co jakiś czas przychodzi...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące