Jak uszczęśliwić dziewczynę, kobietę, partnerkę?

Jak uszczęśliwić dziewczynę, kobietę, partnerkę?

Foto: Shutterstock

Wiedza o tym, jak uszczęśliwić kobietę, może być cenna dla każdego mężczyzny. W końcu chyba każdy z panów chciałby, by jego ukochana była zawsze radosna i uśmiechnięta. Najlepiej za jego sprawą! Chciałbyś wiedzieć, jak to zrobić? Przeczytaj nasz tekst i sprawdź, jak ją zachwycić!

Wielu mężczyzn zastanawia się, jak sprawić, by kobietabyła szczęśliwa. Pozornie wydaje się, że to  proste, ale w rzeczywistości może okazać się bardziej skomplikowane. W końcu powody, dla których czujemy się szczęśliwi to bardzo indywidualna sprawa. Jednak pewne gesty wyczarują uśmiech na każdej kobiecej twarzy.

Po pierwsze – kobiety lubią komplementy

Kobiety przywiązują dużą wagę do słów, o czym mężczyźni często zapominają. Tymczasem jedną z odpowiedzi na pytanie, jak uszczęśliwić kobietę, jest: prawić jej komplementy. Każdy lubi być chwalony i nie inaczej sprawa ma się w przypadku przedstawicielek płci pięknej.

Komplementy trzeba jednak mówić z głową. Zapomnij o utartych frazesach i pospolitych pochlebstwach. Jeszcze gorsza w tych sprawach jest nieszczerość – kobiety natychmiast ją wyczuwają. Zamiast sprawić kobiecie radość, tylko ją zdenerwujesz.

Zwracaj uwagę na jej zalety i zauważaj drobiazgi. Możesz pochwalić jej nową sukienkę, albo skomplementować smaczny obiad. Spraw, by poczuła się doceniona i wiedziała, że na nią patrzysz i ją podziwiasz. Na pewno będzie zadowolona!

Po drugie – pamiętaj o drobnych, codziennych gestach

W natłoku codziennych zajęć często zapominamy o tym, jak ważne dla związku są drobne gesty. Nie chodzi tu o wręczanie kobiecie kwiatów pięć razy w tygodniu (chociaż na pewno nie miałaby nic przeciwko), ale codzienne dowody na to, że o niej myślisz.

Swoje zaangażowanie możesz pokazać na różne sposoby. Jednym z nich jest pomoc w domowych obowiązkach. Skończyłeś wcześniej pracę? Posprzątaj kuchnię, przecież wiesz, jak ona lubi porządek. Pies chce wyjść na spacer? Nie czekaj, aż ona to zrobi, tylko ją wyręcz.

Jeśli chcesz jej sprawić przyjemność, zostawiaj jej krótkie miłosne liściki. Taką karteczkę możesz położyć np. pod kubkiem z kawą lub wsunąć za lustro w łazience. To drobiazg, który na pewno ją ucieszy i sprawi, że poczuje się kochana.

Po trzecie – zabieraj ją na randki

Wszystkie kobiety lubią chodzić na randki. Wyjście z domu z ukochanym to okazja, by ładnie się ubrać i miło spędzić czas tylko we dwoje. Dla większości z nas to ekscytująca perspektywa! Nie zastanawiaj się, jak uszczęśliwić patnerkę, tylko zaproś ja na randkę!

Zaplanuj dla was wyjątkowy wieczór. Możesz ją zabrać w wasze ulubione miejsce albo gdzieś, gdzie jeszcze nie była. Pełna dowolność! Pamiętaj, że najważniejsza jest atmosfera i poczucie, że to czas przeznaczony tylko dla was.

Randka może być też bardzo spontanicznym wyjściem. Twoja partnerka miała zły dzień? Nie proponuj, że ją gdzieś zabierzesz, tylko po prostu to zrób! We dwoje na pewno będziecie wiedzieli, jak dobrze spędzić czas. Sprawisz, że ona będzie szczęśliwa.

Po czwarte – od czasu do czasu zaskocz ją prezentem

Czy istnieje ktoś, kto nie lubi dostawać prezentów? Nawet jeśli, to na pewno nie jest to twoja kobieta! Jeżeli nadal nie wiesz, jak ją uszczęśliwić, możesz poszukać prostej "odpowiedzi" w… jej ulubionym sklepie. Banalne, ale jakie skuteczne!

Największe wrażenie robią prezenty wręczane bez specjalnej okazji. Nie czekaj na święta czy jej urodziny. Obdaruj ją w "dzień powszedni"! Nie ma znaczenia czy to będzie srebrna bransoletka, czy paczka jej ulubionych ciasteczek. Liczy się gest i fakt, że pomyślałeś!

Możesz też wręczyć jej prezent w mniej tradycyjny sposób, niż zazwyczaj. Wrzuć jej pudełeczko do torebki albo umieść drobiazg w jednym z butów. Dodatkowy element zaskoczenia sprawi, że dziewczyna jeszcze bardziej się ucieszy. A ty będziesz szczęśliwy razem z nią!

Źródło:

Zobacz także

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?
Jak znaleźć właściwą partnerkę?

Jak znaleźć właściwą partnerkę?

Znalezienie "tej jedynej", życiowej partnerki, z którą możliwe jest stworzenie udanego związku, jest zadaniem...
Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

"Jak zdobyć kobietę, na której mi zależy?" Cóż, nie zawsze jest to proste. Ale brak doświadczenia w relacjach...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące