Jak zdobyć dojrzałą kobietę?

Dojrzałe kobiety to łakomy kąsek dla młodszych mężczyzn. Są bardziej zdecydowane, niezależne i doświadczone. To sprawia, że panowie często tracą dla nich głowę. Jak można poderwać dojrzałą kobietę?

Foto: Shutterstock

Dojrzałe kobiety pociągają wielu młodych mężczyzn. Są bardziej zdecydowane, niezależne i doświadczone. To sprawia, że panowie często tracą dla nich głowę.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców, dojrzałe kobiety również interesują się młodszymi mężczyznami. Aż 1/3 samotnych kobiet koło pięćdziesiątki decyduje się na wejście w tego typu relację. Co więcej, wynika z nich także, że długość związku dojrzałej kobiety i młodszego partnera wynosi średnio 13 lat, ale zdarzają się również związki trwające ok. 25 lat.

Jak poderwać dojrzałą kobietę, jeśli jesteś młodym mężczyzną?

- Uwielbiam starsze kobiety - przyznaje Michał. - Chociaż mam zaledwie 26 lat, mam na koncie trzy związki z kobietami starszymi ode mnie o kilkanaście lat. Czy traktuję je poważnie? Niekoniecznie. Ja po prostu szukam takich pań, które szukają młodszego kochanka. Nie oczekuję związku. Nie oczekuję właściwie niczego poza korzyściami materialnymi. Mogą to być pieniądze, ale też drogie kosmetyki czy wynajem mieszkania. Ważne, abym nie musiał martwić się o kwestie finansowe. Oczywiście pani, która decyduje się na wejście w taką relację, musi być świadoma, że to tylko sytuacja przejściowa, że ja nie myślę o niej przyszłościowo. Ostatnio spodobała mi się kolejna "starsza pani", a dokładnie moja nowa szefowa. Mimo że dawniej nie miałem problemu z uwiedzeniem dojrzałej kobiety, teraz nie bardzo wiem, co robić... - dodaje.

Jeśli więc starsza kobieta wzbudziła w tobie pożądanie i kompletnie straciłeś dla niej głowę, nie działaj pod wpływem chwili i przede wszystkim graj w otwarte karty. Tutaj potrzebne jest przemyślane działanie i dokładne określenie oczekiwań obu ze stron. W końcu nie każda dojrzała kobieta może potraktować cię poważnie. Jeśli wiesz, że aktualnie nie ma ona partnera lub jest nieszczęśliwa w małżeństwie, młodszy kochanek nie tylko spełni jej potrzeby, ale również skutecznie podniesie jej samoocenę.

Żeby nawiązać z nią bliższy kontakt, potrzebna jest najpierw inicjatywa z twojej strony. Jeśli chcesz poderwać dojrzałą kobietę, przede wszystkim musisz być całkowicie zdecydowany, że tego właśnie pragniesz. Podrywając taką panią, musisz zaimponować jej swoją pewnością siebie i prostolinijnością. Nie możesz się też wycofać po pierwszej odmowie.

Już na początku waszej rozmowy daj jej do zrozumienia, że uważasz ją za atrakcyjną. Podziwiaj, ale nie przesadzaj z komplementami. Ona musi wiedzieć, że cię pociąga, ale nie potrzebuje, żebyś recytował jej wiersze o oczach przecudnej urody. Takie teksty zostaw sobie dla nastolatek.

Jeśli, co bardzo prawdopodobne, odpowiedzią na twoje wyznanie, będzie odmowa odnosząca się do twojego wieku: "Jestem dla ciebie za stara. Mógłbyś być moim synem" itp., nie przejmuj się. Dojrzałe kobiety mówią tak niemal zawsze - na wypadek, gdybyś żartował, ale też po to, by się dowartościować. Dlatego na takie słowa jeszcze dosadniej wytłumacz jej, że jest dla ciebie bardzo atrakcyjna.

Jak poderwać dojrzałą kobietę i stworzyć z nią związek?

- Ostatnio zmieniłem pracę i... zakochałem się od pierwszego wejrzenia - wyznaje na forum jeden z użytkowników. - Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jeden szczegół. Kobieta, która wzbudziła moje zainteresowanie jest ode mnie starsza o... 12 lat. Jedni powiedzą, że to dużo, inni, że nie. Dla mnie to naprawdę nie ma znaczenia. Nie wiem tylko, jak ona zapatrywałaby się na taki związek - dodaje.

Jeśli dojrzała kobieta pociąga cię nie tylko fizycznie, ale też intelektualnie i chciałbyś się z nią związać, zadanie jest znacznie trudniejsze do wykonania.

By pokazać jej, że jesteś wartościowym człowiekiem, z którym mogłaby iść przez życie, musisz oczarować ją swoją osobowością i dojrzałością. Dlatego proces podrywania rozpocznij od rozmów. Długich, częstych i głębokich. Pokaż jej, że nie jesteś nieodpowiedzialnym chłopczykiem, który niczego jeszcze nie wie o życiu i nie ma pojęcia, czego właściwie chce. Dojrzała kobieta, by zwrócić na ciebie uwagę, musi widzieć w tobie człowieka z konkretnym planem na życie i poglądami na różne sprawy.

Dopiero, kiedy odbędziecie ze sobą wiele takich rozmów, i będziesz mieć poczucie, że jesteście sobie naprawdę bliscy, daj jej do zrozumienia, że jest wspaniałą kobietą i nie możesz przestać o niej myśleć. Musisz liczyć się z tym, że w ogóle nie będzie zainteresowana wchodzeniem z tobą w relację, ale nie dowiesz się tego, dopóki nie spróbujesz.

Gdzie szukać dojrzałej kobiety?

Zastanawiasz się, czy warto nawiązać kontakt z kobietą, która zrobiła na tobie wrażenie w pracy, w pubie czy kinie? Oczywiście możesz zaryzykować. W najgorszym wypadku dostaniesz kosza. 

Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że kobieta, którą poznajesz, jest otwarta na relację z dużo młodszym mężczyzną, skorzystaj z portalu randkowego i graj w otwarte karty. Zakładając swój profil, np. w patii Plus już na początku określasz, jaką chciałbyś poznać kobietę. Wród cech, które są dla ciebie ostotne, pojawi się również wiek potencjalnej partnerki. Dzięki wybranym przez ciebie kryteriom, portal przedstawi ci propozycje osób, które szukają tego samego co ty. Nie będziesz więc musiał długo szukać i sprawdzać, które panie chciałyby poznać mężczyznę takiego jak ty. Serwis doboru partnerskiego dopasuje do ciebie tylko takie, które są zainteresowane znajomością z tobą. 

To ogromny komfort i gwarancja skutecznego zawierania znajomości z dojrzałymi kobietami. Wystarczy zaledwie 20 minut, aby poznawać osoby zainteresowane właśnie tobą. Nie stracisz czasu na długie poszukiwania, bo tego samego dnia otrzymasz propozycje profili kobiet, które pasują do ciebie pod wieloma względami. 

Źródło:

Zobacz także

Jak i dlaczego warto adorować kobietę?

Jak i dlaczego warto adorować kobietę?

Jak i dlaczego warto adorować kobietę?
Jak poderwać starszą kobietę?

Jak poderwać starszą kobietę?

Wielu mężczyzn ma problem z podrywaniem kobiet. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy kobieta jest o wiele...
Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

"Jak zdobyć kobietę, na której mi zależy?" Cóż, nie zawsze jest to proste. Ale brak doświadczenia w relacjach...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące