Jak zdobyć faceta? Sprawdź, to działa!

Chcesz zdobyć faceta, na którym ci zależy? Zastosuj się do naszych wskazówek, a twoje szanse zwiększą się w znaczący sposób. Jeśli tylko jesteś w jego typie, nie będzie ci się mógł oprzeć!

Foto: Kochaj.pl

Chcesz zdobyć faceta, na którym ci zależy? Zastosuj się do naszych wskazówek, a twoje szanse zwiększą się w znaczący sposób.

Jeśli tylko jesteś w jego typie, nie będzie ci się mógł oprzeć!

Namierz cel

Zanim rozpoczniesz zdobywanie faceta, upewnij się, czy to na pewno dobry wybór. Dowiedz się, czy nie jest już w związku, a także upewnij się, czy masz u niego szanse. Mężczyzna, który może się tobą zainteresować, przynajmniej w małym stopniu, zwraca na ciebie uwagę. W praktyce oznacza to, że zauważa, kiedy koło niego przechodzisz i patrzy na ciebie od czasu do czasu. Jeśli jest nieśmiały, nie licz na bardziej otwarte sygnały, jak długie spojrzenia i uśmiechy. Najważniejsze, żeby w ogóle wiedział o twoim istnieniu. To już pierwszy krok do bardziej zażyłej znajomości.

Przykuj wzrok

Facet, którego chcesz zdobyć, już cię zauważa? To teraz spraw, by nie mógł przestać o tobie myśleć. Zmień coś w swoim wyglądzie – kolor włosów, fryzurę, zacznij ubierać się bardziej kobieco lub kolorowo. Zmień perfumy. Chodzi o to, żeby go zaintrygować. Żeby jego oczy bezwiednie powędrowały w twoją stronę. Jeśli dodatkowo poślesz mu promienny uśmiech, na pewno zostaniesz mu w głowie.

Wybadaj teren

W międzyczasie spróbuj dowiedzieć się czegoś o facecie, którego chcesz zdobyć. Jakie ma zainteresowania, co lubi robić, gdzie spędza wolny czas? W ten sposób nie tylko dowiesz się, czy w ogóle do siebie pasujecie, ale też będziesz wiedziała, gdzie go szukać, by doprowadzić do "przypadkowego" spotkania oraz o czym rozmawiać, kiedy któreś z was zrobi już ten pierwszy krok. Jeśli nie macie wspólnych znajomych i robienie wywiadu na temat tego faceta nie wchodzi w grę, przejdź od razu do kolejnego punktu.

Zrób pierwszy krok

To mit, że znajomość powinien rozpoczynać facet. Jeśli będziesz na to liczyć, możesz po prostu nie doczekać się inicjatywy z jego strony. Mężczyźni boją się odrzucenia i ośmieszenia przez kobietę, dlatego coraz częściej oddają pole właśnie paniom. Pierwszym krokiem mogą być długie spojrzenia, na których pozwolisz się przyłapać (i nie odwrócisz wzroku) oraz sympatyczne, zachęcające uśmiechy. Jeśli to nie pomoże, musisz działać ostrzej. Wybierz odpowiedni moment, znajdź wystarczająco dobry pretekst i po prostu do niego podejdź. Zacznij rozmowę i zobacz, jak zareaguje. Jeśli jest tobą zainteresowany, na pewno ułatwi ci zadanie. Weź jednak poprawkę na to, że może być nieśmiały i nie zniechęcaj się tym, że nie bardzo wie, co powiedzieć. Jeśli widzisz, że chciałby kontynuować rozmowę, po prostu dalej go do tego zachęcaj. I spróbuj go rozbawić – śmiech zawsze pomaga rozładować napięcie i przełamać pierwsze lody.

Źródło:

Zobacz także

Skuteczny sposób na miłość. To naprawdę działa!

Skuteczny sposób na miłość. To naprawdę działa!

Jak pisałem w moim poprzednim artykule, sposobów na poszukiwanie drugiej połówki jest niewiele mniej niż osób, które...
Jak zdobyć mężczyznę? Oto kilka naprawdę skutecznych wskazówek!

Jak zdobyć mężczyznę? Oto kilka naprawdę skutecznych wskazówek!

"Jak zdobyć mężczyznę" - to pytanie, które zadaje sobie większość samotnych lub nieszczęśliwie zakochanych kobiet....
Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

"Jak zdobyć kobietę, na której mi zależy?" Cóż, nie zawsze jest to proste. Ale brak doświadczenia w relacjach...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące