Jak zdobyć kobietę, jeśli jestem nieśmiały?

"Jak zdobyć kobietę, na której mi zależy?" Cóż, nie zawsze jest to proste. Ale brak doświadczenia w relacjach z kobietami nie musi stać nam na drodze do szczęścia. Oto sprawdzone sposoby na nawiązanie bliskiej więzi z kobietą dla tych, którym brakuje śmiałości.

Foto: Shutterstock

"Nie mam doświadczenia z kobietami" - to częsty problem nieśmiałych mężczyzn, dla których słowo "podrywanie" czy "flirtowanie" oznacza skomplikowaną sztukę, wręcz niemożliwą do opanowania. Jak w takiej sytuacji zdobyć kobietę? Spokojnie, to nie musi być tak trudne, jak się wydaje.

Daj się zauważyć

Jeśli chcesz zdobyć kobietę, musisz najpierw zwrócić na siebie jej uwagę. Uważasz, że twoja nieśmiałość to uniemożliwia? Przekuj ją w swój atut. Wbrew obiegowej opinii, wiele kobiet nie lubi zbyt pewnych siebie mężczyzn, którzy bez oporów wykorzystują każdą okazję do podrywu.

Takt i subtelność mogą okazać się lepsze i skuteczniejsze od brawury. Najważniejsze i tak jest to, żeby ona zaczęła cię zauważać. Nieśmiałe osoby to zwykle dobrzy obserwatorzy. Wyczuj odpowiedni moment - może potrzebna jej pomoc przy samochodzie, komputerze, remoncie mieszkania? Zaofiaruj wsparcie. A może wygląda na zmęczoną? Zaproponuj kino w ramach relaksu.

Nie trzeba być uwodzicielem, żeby zdobyć sympatię kobiety. Kobiety potrafią docenić drobne gesty - nawet, jeśli nie umiesz jej wprost okazać swoich uczuć, ona i tak je najprawdopodobniej zauważy. Bądź blisko niej i nie myśl o nieśmiałości.

Bądź sobą, jeśli chcesz zdobyć jej zaufanie

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że kobiety nie docenią pozerów i szybko wyczuwają nieszczerość ze strony mężczyzn. Udawana pewność siebie często wygląda karykaturalnie i może zostać błędnie odczytana, np. jako arogancja. To nie jest najlepszy sposób na to, by zdobyć uwagę kobiety.

Przestań zastanawiać się również nad tym, jak zmienić siebie. Zamiast tego - uwierz, że możesz zdobyć jej serce, będąc po prostu sobą. Już samo uświadomienie sobie tego, paradoksalnie doda ci dużo pewności siebie! Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż osoba, która lubi i akceptuje samego siebie.

Przeraża cię perspektywa długiej rozmowy przy kawie? Zaproponuj jej wyjście do kina. Ciemna sala i dużo ludzi wokół pomogą ci uspokoić nerwy. A po seansie będziecie mogli przedyskutować obejrzany film. Zanim się obejrzysz, będziecie w świetnej komitywie!

Wykorzystaj internet, aby poznać odpowiednią kobietę

Wykorzystaj możliwości, jaki daje internet i zaloguj się w jednym z portali randkowych wykorzystujących profesjonalną metodę łączenia ludzi w pary. W ten sposób nawet bardzo nieśmiały mężczyzna może nawiązać bliską znajomość z kobietą, o jakiej marzy.

Pamiętaj tylko, aby nie pisać na swoim profilu: "nie mam doświadczenia z kobietami". W ten sposób zasugerowałbyś, że uważasz to za problem, a twoja nieśmiałość to wada - a tak wcale nie jest! Zamiast tego napisz, jakie masz zainteresowania. Z pewnością jesteś fascynującym chłopakiem i na pewno uda ci się zdobyć jej uwagę.

Korzystając z portali randkowych, ludzie są często śmielsi, niż byliby w rzeczywistości. Nie bądź zaskoczony, jeśli to kobieta wykona pierwszy krok i napisze do ciebie wiadomość.

Jeśli uznasz, że może was coś połączyć, nie wahaj się i odpisz. To może być pierwszy krok do zdobycia wymarzonej partnerki.

Źródło:

Zobacz także

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?
Jak zdobyć faceta? Sprawdź, to działa!

Jak zdobyć faceta? Sprawdź, to działa!

Chcesz zdobyć faceta, na którym ci zależy? Zastosuj się do naszych wskazówek, a twoje szanse zwiększą się w znaczący...
Jak zdobyć dojrzałą kobietę?

Jak zdobyć dojrzałą kobietę?

Dojrzałe kobiety to łakomy kąsek dla młodszych mężczyzn. Są bardziej zdecydowane, niezależne i doświadczone....
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące