Osiem kroków, jak znaleźć miłość w portalu z testem dopasowania [INFOGRAFIKA]

Czy zdarzyło ci się umówić na randkę z osobą, której wygląd i opis nie do końca pasował do tego z profilu i z którą, mimo obiecujących początków, nie udało ci się znaleźć wspólnego języka? Jakie uczucia ci towarzyszyły? Rozczarowanie, złość, poczucie straty czasu? A gdyby tak można było tego uniknąć?

Foto: Shutterstock

Szukanie miłości w portalu z testem dopasowania różni się od poszukiwań partnera w innych portalach randkowych. Test dopasowania to przede wszystkim nieocenione źródło wiedzy o człowieku, jego osobowości czy kompetencjach, ale też dużo większe prawdopodobieństwo, że spotkamy tu idealnie pasującego do nas partnera - "skrojonego" pod nas.

Jednym z testów dopasowania jest ten proponowany przez Kochaj.pl. Portal pomaga singlom nie tylko odkryć i lepiej zrozumieć siebie, ale także spotkać osobę, która na wielu płaszczyznach będzie pasować właśnie do nich. W efekcie - test dopasowania pozwala im odnaleźć życiowego partnera.

Certyfikowany Test Dopasowania, jaki spotkamy w Kochaj.pl, został opracowany przez profesjonalistów - polskich psychologów. W jego walidacji brał udział m.in. zespół doświadczonych ekspertów z Centrum Rozwoju HOLIS, m.in. psycholog Agatę Wilską, autorką licznych porad (dla singli i osób w związkach) publikowanych w serwisie. Test jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań osób, które w sposób świadomy chcą rozpocząć poszukiwania życiowego partnera.

Test dopasowania Kochaj.pl to doskonałe narzędzie służące do poznania samego siebie oraz zrozumienia, z jaką osobą stworzymy zgrany duet. 

Test składa się z czterdziestu pytań, a odpowiedź na nie zajmie nam ok. 20 minut. Wśród pytań znajdziemy te dotyczące naszego sposobu funkcjonowania w różnych obszarach życiu, naszego temperamentu, zainteresowań, wartości, priorytetów, potrzeb, oczekiwań czy wyobrażeń dotyczących związku. Warto więc poświęcić czas na skrupulatne wypełnienie testu - wyniki testu bezpośrednio przełożą się na to, jakie osoby będziemy poznawać.

Sposób poszukiwania partnera w Kochaj.pl odbywa się w prosty sposób, który przedstawia poniższa infografika:

Chcesz codziennie otrzymywać więcej inspirujących materiałów tworzonych przez ekspertów Kochaj.pl? Dołącz do naszych fanów na Facebooku! 

Źródło:

Zobacz także

5 kroków, jak znaleźć miłość w portalu randkowym [infografika]

5 kroków, jak znaleźć miłość w portalu randkowym [infografika]

5 kroków, jak znaleźć miłość w portalu randkowym
Dopasowanie w związku

Dopasowanie w związku

Wzajemne dopasowanie – co to właściwie znaczy? Czy to oznacza, że jesteśmy do siebie bardzo podobni i takich też...
Relacje międzyludzkie w portalach randkowych – jak je rozwijać? [infografika]

Relacje międzyludzkie w portalach randkowych – jak je rozwijać? [infografika]

Relacje międzyludzkie w portalach randkowych – jak je rozwijać?
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące