Portal randkowy - droga do szczęścia

Portal randkowy - droga do szczęścia

Foto: Shutterstock

Portal randkowy – dla jednych droga do poznania nowych ludzi, dla innych do poznania miłości na całe życie. Świat bezustannie pędzi do przodu, a dzięki temu coraz więcej z nas zaczyna przekonywać się do korzystania z właśnie takiego, nowoczesnego sposobu na randkowanie.

 

Portal randkowy – dlaczego?

Tak jak pędzi świat, tak i my pędzimy. Coraz częściej praca i obowiązki stają się na tyle absorbujące, że nie mamy czasu na przyjemności i choć chwilę oddechu. Zasiadając w końcu w ukochanym fotelu, chwilę dla siebie możemy wykorzystać właśnie na rozmowę z kimś ciekawym.

Portal randkowy to szczególnie atrakcyjna możliwość dla tych nieśmiałych. Jeśli trudno nam zagadać na ulicy, "zagadanie online" będzie o wiele łatwiejsze i mniej stresujące. Jak wynika z sondy przeprowadzonej przez portal randkowy Sympatia.pl, aż jedna na pięć par w USA i co ósma w Europie poznała się przez internet.

Z portali randkowych korzystają zarówno ci zapracowani, którym trudno znaleźć więcej czasu na poznawanie osób ”w realu”, jak i seniorzy oraz ci pochodzący z mniejszych miejscowości.

Portal randkowy – fenomen

Po co pisać o tym, jak fantastyczne możliwości daje portal randkowy i jak bardzo jest skuteczny, skoro najbardziej wiarygodnym i przekonującym źródłem są pary, które poprzez portal randkowy odnalazły swoje przeznaczenie i rozpoczęły nowe życie.

Pierwszym przykładem są Aneta i Mariusz, rodzice trzyletniego Szymona, którzy poznali się w Sympatii i są parą już od ponad sześciu lat.

- Na Sympatię trafiłam 3 lata temu. Niby nie szukałam miłości, bo było dla mnie absurdalnym to, że można się zakochać w mężczyźnie z internet. Po jakimś czasie jednak zdecydowałam się założyć profil. Iiiiiii napisał taki jeden, drażniąc mnie po kilku nieudanych spotkaniach pytaniem: - Jaka naprawdę jesteś? - Hmm, przecież napisałam w profilu w skrócie o sobie. Zatem poruszył czerwoną płachtą już rozjuszonemu bykowi :) A że należę do osób z gatunku pyskowatych, w takowy też sposób odpisałam. […] I tak to jesteśmy parą od prawie trzech lat. Były wzloty i upadki, ale już się poznaliśmy na całego i jest cudownie. Aneta

- Niestety, jestem nieśmiała, więc normalny "podryw" w barze czy klubie nie wchodził w grę. – mówiła Karolina. Wolałam bezpieczne znajomości w sieci. Poznałam kilku mężczyzn, porandkowałam. W końcu w styczniu 2008 roku natrafiłam na Marcina. On wszedł na mój profil, jak się później okazało akurat tego dnia wykupił członkostwo. Zbieg okoliczności! Przez miesiąc korespondowaliśmy, aż w końcu się spotkaliśmy. Powiem szczerze, że nigdy nie wierzyłam w te filmowe opowiastki o "iskrzeniu" między ludźmi. Wtedy jednak to poczułam.”

Karolina i Marcin są małżeństwem od ponad trzech lat. To kolejni szczęśliwi ambasadorzy Sympatii, którzy swoją historią przekonują do tego, że portal randkowy może okazać się perspektywą do zmiany całej dotychczasowej rzeczywistości.

Asia i Tomek to kolejny przykład "Sympatycznego" happy endu. Dopasował ich test doboru partnerskiego. Po odpowiedzi na kilka pytań, ich życie zmieniło się nie do poznania.

- Pewnego lipcowego dnia moja babcia powiedziała mi o portalach randkowych i słuchając jej rad, zarejestrowałam się. Na początku założyłam profil z czystej ciekawości, ale cały czas miałam nadzieję, że kogoś poznam... Po zarejestrowaniu natknęłam się na zdjęcie Tomka. To ja uśmiechnęłam się do Tomka pierwsza, natomiast on od razu do mnie napisał. Od naszej pierwszej rozmowy nie było dnia, żebyśmy nie mieli ze sobą kontaktu, a z chwilą naszego pierwszego spotkania staliśmy sie nierozłączni. - mówi Asia. 

Jeśli Ty nadal poszukujesz – wypełnij specjalny test doboru partnerskiego i znajdź osoby idealnie dopasowane właśnie do Ciebie. 

Źródło:

Zobacz także

Portale dla singli i randki internetowe: droga do szczęścia

Portale dla singli i randki internetowe: droga do szczęścia

Portale dla singli: droga do prawdziwej miłości
Bezpłatny portal randkowy sposobem na miłość

Bezpłatny portal randkowy sposobem na miłość

Czy bezpłatny portal randkowy to dobry pomysł na znalezienie odpowiedniej dla nas osoby? Czy popularne portale...
Relacje międzyludzkie w portalach randkowych – jak je rozwijać? [infografika]

Relacje międzyludzkie w portalach randkowych – jak je rozwijać? [infografika]

Relacje międzyludzkie w portalach randkowych – jak je rozwijać?
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące