Portale randkowe: jak szukać, by znaleźć idealnego partnera?

Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie także w twojej głowie pojawił się pomysł wykorzystania komputera, by zwiększyć szanse na odnalezienie idealnego partnera. Prawda jest taka, że dla wielu z nas jest to bardzo kusząca opcja - z różnych powodów. Mało wolnego czasu, zmęczenie codziennymi obowiązkami albo po prostu brak chęci, by ruszyć w miasto i szukać partnera czy partnerki. Co z tym zrobić?

Foto: Shutterstock
  • Czy warto szukać partnera w internecie?
  • Od czego zacząć poszukiwania partnera w sieci?
  • Jak długo trzeba czekać, zanim odnajdziemy właściwą osobę?

Odpowiedzią na rozterki miłosne singli i osób samotnych mogą być właśnie portale randkowe, takie jak Kochaj.pl, które oferują pomoc w poszukiwaniach właściwego partnera.

Wystarczy usiąść wygodnie przed monitorem z kubkiem kawy w ręku, założyć konto i rozpocząć poszukiwanie osoby, z którą połączy nas coś więcej. Ale czy to naprawdę jest takie proste? Jak szukać, by wśród wielu profili odnaleźć osobę, z którą spędzimy resztę życia?

Jak określić kryteria poszukiwania partnera w Kochaj.pl?

Kto szuka, ten znajdzie - mówi ludowe przysłowie. Nie inaczej jest w przypadku portali randkowych i Kochaj.pl. Można jednak ograniczyć liczbę pomyłek i zminimalizować ryzyko rozczarowań, jakie mogą nas spotkać, zanim dotrzemy do tej właściwej osoby. Wystarczy poświęcić chwilę i odpowiedzieć sobie na pytanie: jakie są moje oczekiwania wobec potencjalnego kandydata?

Nie chodzi tutaj o wygląd zewnętrzny (ten i tak jest widoczny na zdjęciu), ale o cechy charakteru i osobowość. Drażnią cię głośni imprezowicze? A może irytują małomówni introwertycy? Dobrze to sprecyzować i uwzględnić w swoim profilu.

Dokładne określenie kryteriów, jakie powinien spełniać Twój partner idealny, będzie świetnym drogowskazem dla innych poszukujących.

Portale randkowe, podobnie jak wszystkie inne serwisy społecznościowe, to ogromne liczby profili użytkowników. To zwyczajni ludzie, którzy szukają tego, co ty: osoby, z którą będą mogli spędzić resztę życia, która podzieli ich pasje i wartości. 

Wytrwałość kluczem do znalezienia idealnej miłości

Sukces z reguły przychodzi niespodziewanie i ma to do siebie, że czasem trzeba na niego poczekać. Jak długo? Nie ma reguły - to mogą być dni, tygodnie lub nawet miesiące. Tak naprawdę to bez znaczenia, bo gdy miłość w końcu nadejdzie, wynagrodzi nam wszystkie chwile zwątpienia.

Szukanie idealnego partnera nie powinno odbywać się w pośpiechu. Daj sobie czas na poznawanie osoby, dzięki czemu wasza pierwsza randka, na którą umówicie się za pośrednictwem Kochaj.pl, przebiegnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Im więcej dowiecie się o sobie podczas rozmów w portalu, tym lepiej będzie wam się rozmawiało w cztery oczy. Wytrwałość i cierpliwość to podstawa tworzenia zgranej relacji.

Wielu osobom już się to udało. Z pewnością znasz wiele historii związków, które zostały zapoczątkowane w internecie. Może już wkrótce dołączysz do ich grona i to inni będą słuchać opowieści o twojej miłości odnalezionej na portalu randkowym? Wszystko przed tobą, wystarczy uwierzyć! Zwiększ swoje szanse na znalezienie idealnego partnera! WYPEŁNIJ PROSTY TEST KOCHAJ.PL - TO ON POMOŻE CI ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ>>

Źródło:

Zobacz także

Lęk o partnera

Lęk o partnera

Lęk o partnera.
Dojrzałe kobiety szukają młodszych partnerów

Dojrzałe kobiety szukają młodszych partnerów

Chociaż w naszej kulturze przyjęło się, że mężczyzna powinien być starszy od swojej partnerki, dzisiaj już nikogo...
Co nami kieruje przy wyborze partnera?

Co nami kieruje przy wyborze partnera?

Co nami kieruje, gdy wybieramy partnera? Dlaczego jesteśmy właśnie z nim/nią? Pytania, jakie stawia sobie większość...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące