Poznam kobietę - sprawdzony sposób na miłość z Kochaj.pl

Poznam kobietę - sprawdzony sposób na miłość z Kochaj.pl

Foto: Shutterstock

Jak poznam idealną kobietę? Skąd będę wiedział, że to ona? Czy poznam kobietę będąc po 40.? Te trudne pytania zadaje sobie wielu mężczyzn. Wielu zastanawia się także, gdzie szukać odpowiedniej kobiety. I skąd będzie wiadomo, że to ta jedyna?

"Poznam kobietę" to nagłówek wielu anonsów towarzyskich i ogłoszeń w portalach dla singli takich jak Kochaj.pl. Panowie deklarują, że szukają swojej drugiej połówki, która sprawi, że ich życie nabierze wreszcie kolorów. Jednocześnie wielu z nich zastanawia się, po czym rozpoznać, że trafiło się na właściwą kobietę.

Chcesz poznać kobietę? Zastanów się, jaki jest twój ideał

Żeby poznać swoją wymarzoną kobietę, najpierw trzeba wiedzieć, jaki właściwie powinien być ten nasz ideał. Prawdopodobnie każdy mężczyzna nosi w sercu wyimaginowany obraz tej jedynej, który mniej lub bardziej świadomie wpływa na jego późniejsze poszukiwania miłości. Dobrze jest uświadomić sobie, kogo tak naprawdę szukamy.

Zastanów się, jakie są twoje oczekiwania i co jest dla ciebie najważniejsze. Na jakich cechach charakteru szczególnie ci zależy? Czy wygląd zewnętrzny na pewno ma dla ciebie większe znaczenie? A może wiek ma dla ciebie kluczowe znaczenie? Chcesz poznać kobietę po 30. Lub 40.? A może chętnie poznasz kobietę z dzieckiem? Wielu mężczyzn jest otwartych na takie związki – jeśli więc do nich należysz, nie ma w tym nic złego. A może ona po prostu kobieta, którą chcesz poznać, powinna ci się podobać fizycznie? 

Odpowiedzi na wszystkie pytania będą dla ciebie pomocne podczas pierwszych rozmów w portalu czy późniejszej randki w realu. 

Miej oczy szeroko otwarte

Znasz już swoje oczekiwania, ale nadal martwisz się: "Po czym poznam moją idealną kobietę?" Spokojnie, nie musisz się zamartwiać. Zamiast tego miej oczy – a przede wszystkim serce – szeroko otwarte. Czasem na pierwszy rzut oka niepozorna kobieta okazuje się być właśnie tą, której szukaliśmy tak długo.

Warto uświadomić sobie, że nadejście prawdziwej miłości nie zawsze poprzedzają fanfary i gwałtowne wybuchy namiętności. Czasami TO najważniejsze uczucie zbliża się do nas cicho i powoli, jak stary przyjaciel. Dlatego szukając kobiety nie daj się zwieść pozorom i słuchaj, co mówi ci twoje serce.

Sprawdź ją i siebie

Poznałeś czarującą kobietę, która ci się podoba, ale nie wiesz jeszcze, czy ona może być tą jedyną? Nie spiesz się, nie szukaj na siłę odpowiedzi. Wszystko przyjdzie z czasem, a ty postaraj się jak najlepiej ją poznać. Będzie ci łatwiej rozpoznać, czy może was w przyszłości połączyć prawdziwa miłość.

Przede wszystkim spędzajcie dużo czasu razem. Sprawdź, czy macie wspólne zainteresowania i czy nie brakuje wam tematów do rozmowy. Zastanów się, jak czujesz się w jej towarzystwie i czy chciałbyś, żeby już zawsze była z tobą? Jeśli będziesz podążał za głosem serca, na pewno poznasz swoją wymarzoną kobietę!

Chcesz poznać kobietę, która zostanie twoją partnerką na dobre i na złe? Rozpocznij TEST DOPASOWANIA KOCHAJ.PL>>

Źródło:

Zobacz także

7 powodów, dlaczego warto wybrać Kochaj.pl

7 powodów, dlaczego warto wybrać Kochaj.pl

7 powodów, dlaczego warto wybrać Kochaj.pl
Nasz ekspert

Nasz ekspert

Ekspertka portalu Kochaj.pl
Pięć kroków do miłości

Pięć kroków do miłości

Podpowiadamy, jakie są kolejne kroki w serwisie Kochaj.pl, dzięki którym jeszcze szybciej poznasz tę wymarzoną osobę.
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące