Randka - jak powinna wyglądać ta idealna?

Jak powinna wyglądać idealna randka?

Foto: Shutterstock

Idealna randka - czy wiesz, jak powinna wyglądać? Idąc na pierwszą randkę, czujemy zwykle motyle w brzuchu, niepewność i stres. Nadchodzi ważny dzień. Spotkanie, na którym tak naprawdę wiele się wyjaśni. Co zrobić, by randka wypadła jak najlepiej? Gdzie najlepiej spędzić zaplanowany czas?

Sprawdź także: Znaczenie kwiatów - poznaj symbolikę kwiatów, zanim je wręczysz kobiecie

Idealna randka – definicja

Czy da się określić w kilku słowach, jak miałaby wyglądać idealna randka? Przede wszystkim liczy się zadowolenie partnerów, a zależy ono od podejścia do czekającego ich wydarzenia.

Nie odbierajmy randki jako przerażającego testu nas samych. Tak, jak się zachowamy – tak nas odbiorą inni. Osoba, która będzie siedzieć po drugiej stronie stolika, zapewne jest zestresowana jeszcze bardziej niż my. Luźne podejście i swobodna atmosfera to podstawowe czynniki, które wpływają na to, czy randka będzie udana czy też nie.

Idealna randka – czyli gdzie?

Rada dla panów – choć po świecie krążą różne na ten temat teorie - większość kobiet wcale nie uwielbia wykwintnych restauracji i homara na talerzu. Jak wynika z sondy przeprowadzonej przez portal Sympatia.pl, aż 63% ankietowanych odpowiedziało, że na randkę najchętniej wybraliby się na romantyczny spacer. Plaża, koc i wino to jeden z wręcz niezawodnych sposobów na spędzenie idealnej randki.

Idealna randka – czyli jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

Kobiety, idąc na pierwszą randkę, chcą być seksowne i pociągające. Nie biorąc pod uwagę miejsca spotkania, zarzucają krótką mini i odsłaniają dekolt. Tym samym popełniają jeden z podstawowych błędów. Nie staraj się na pierwszej randce być prowokacyjna. Przede wszystkim myśl o tym, by wyglądać ładnie i czuć się komfortowo. Wystające ramiączka czy spodnie, które stale trzeba poprawiać, by nie wyszły ci boczki, nie będą sprzymierzeńcami udanej kolacji.

U mężczyzn sprawa również nie jest taka prosta. Przede wszystkim musisz mieć świadomość swoich wad i zalet. Jeśli nie masz seksownego kaloryfera, a raczej zadatki na całkiem konkretny boiler wiedz, że w dwa dni się go nie pozbędziesz. Postaraj się na czas przed spotkaniem jeść lżej, poćwicz mięśnie, a na wieczór wybierz koszulę, która ukryje twój "drobny" mankament. Oprócz tego - podobnie jak panie - pamiętaj o komforcie. Skupiony na tym, czy guzik od koszuli zaraz nie wystrzeli i nie zaatakuje twojej partnerki, nie będziesz dobrym kandydatem na dłuższą rozmowę.

O higienie nie trzeba wspominać. Na pierwsze spotkanie (jak i na każde kolejne) należy przyjść po dokładnej kąpieli, ze świeżym oddechem i ubraniami zdjętymi prosto z suszarki (oczywiście nie można zapomnieć o wyprasowaniu tego, co prasowania wymaga).

Idealna randka – z mężem

Kto powiedział, że idealna randka ma dotyczyć tylko nowo poznanych osób albo świeżo poznanych par? Romantyczne spotkania zawsze robią dobrze relacji damsko-męskiej. I nie chodzi tu tylko o rocznice ślubu lub walentynki, a o spontaniczne wyjścia tylko we dwoje. Ważne, by o tym nie zapominać, bo wspólnie spędzany czas to podstawa udanych związków.

Jeśli masz już koncepcję na "idealną" randkę, ale cały czas szukasz jeszcze tego kogoś, rozwiąż test doboru partnerskiego i poznaj osoby, "idealnie" dopasowane właśnie do ciebie!

Źródło:

Zobacz także

Mowa ciała na randce

Mowa ciała na randce

Mowa ciała na randce
Ciekawe miejsca na randkę

Ciekawe miejsca na randkę

Ciekawe miejsca na randkę
Pierwsza randka

Pierwsza randka

Co zrobić, by pierwsze spotkanie zakończyło się sukcesem? Jak zrobić wrażenie na partnerze? Sprawdź, zanim umówisz...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące