Randki online, czyli jak znaleźć miłość w internecie

Randki online, czyli jak znaleźć miłość w internecie

Foto: Shutterstock

Czy bezpośrednie relacje z nowo poznaną osobą wywołują u ciebie lekki stres? Jeśli tak - nie musisz się obawiać. W przełamaniu barier pomoże ci portal randkowy z testem dopasowania, który otworzy przed tobą nowe możliwości i ułatwi drogę do znalezienia drugiej połówki.

Wystarczy jedynie zacząć umawiać na randki online i spróbować swoich sił.

Sukces randek online

W dobie, w której internet jest częścią praktycznie każdej dziedziny życia, trudno uwierzyć, jak ogromny wpływ zaczął wywierać na kontakty międzyludzkie. Przykładem tego może być właśnie poszukiwanie drugiej połówki. Zagonieni i zapracowani, mający często bardzo ograniczony czas na nasze prywatne, osobiste życie, decydujemy się na poszukiwanie partnera w sieci, umawiając się na randki online.

Jak twierdzą badacze z Uniwersytetu w Chicago (USA) na łamach ”PNAS”, aż jedna trzecia małżeństw zawieranych od 2005 do 2012 r. swoje początki ma w sieci. Ponadto pary, które poznały się przez internet rzadziej się rozwodzą niż osoby, które poznały się w prawdziwym świecie.

Dlaczego randki online?

Rozmowy przez internet, które poprzedzają spotkanie na żywo, pozwalają lepiej poznać osobę po drugiej stronie monitora. Decydujemy się na tę formę z wielu powodów. Nieśmiałym łatwiej jest przełamywać bariery i stresy związane z pierwszymi etapami znajomości, inni potrzebują czasu na lepsze przygotowanie się do przejścia z randek online do randek ”w realu”.

Oczywistym jest, że sukces związku to przede wszystkim jak najlepsze dopasowanie się partnerów. W tym celu powstają testy dopasowania, które dobierają użytkowników w pary na podstawie wypełnionego testu osobowościowego. Warto pamiętać, że dobrze dopasowane związki są trwalsze oraz bardziej odporne na kryzysy.

Randki online w przyszłości

Portale randkowe odpowiadają na potrzeby współczesnego singla, dla którego istotnym jest samospełnienie oraz potrzeby każdego z nas, takie jak poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz po prostu bycia kochanym. Stąd też wynika spektakularny sukces portali randkowych wykorzystujących metodę profesjonalnego doboru partnerów (test dopasowania). 

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona użytkowników, którym test dopasowania pomógł odnaleźć właściwego partnera, wystarczy wypełnić test i rozpocząć swoją przygodę z randkowaniem online.

Źródło:

Zobacz także

Randki przez internet – jak sprawić, by były bezpieczne?

Randki przez internet – jak sprawić, by były bezpieczne?

Randki przez internet – jak sprawić, by były bezpieczne?
Jak znaleźć miłość życia w portalu randkowym?

Jak znaleźć miłość życia w portalu randkowym?

"Czy znajdę miłość?" – jak często się nad tym zastanawiasz? No właśnie, gdzie znaleźć miłość swojego życia? Osobę,...
Randki dla dojrzałych

Randki dla dojrzałych

Czy randki i wielka miłość to przywilej młodości, wynikający przede wszystkim z braku negatywnych doświadczeń...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące