Romantyczny wieczór - jak sprawić, by był niezapomniany?

Romantyczny wieczór - jak sprawić, by był niezapomniany?

Foto: Shutterstock

Wykwintna kolacja, światło świec i dźwięk stukających się kieliszków. Wszystko wydaje się być banalnie proste, jednak w rzeczywistości wcale takim nie jest. Jak sprawić, by romantyczny wieczór był niezapomniany i wyjątkowy?

Czy istnieją uniwersalne zasady, które zapewnią nam sukces wieczornego spotkania?

Romantyczny wieczór - podstawy

Idei na wieczorną randkę jest naprawdę wiele. By jednak wybrać tę najbardziej odpowiednią, warto wiedzieć o kilku podstawowych zasadach…

Jeśli romantyczny wieczór jest jednocześnie naszą pierwszą randką, z pewnością nie wypada nam zapraszać do siebie. Spotkajmy się na neutralnym gruncie np. w restauracji. Dzięki temu nie zrazimy do siebie drugiej osoby (nie wystraszymy jej zbyt szybkim zaproszeniem do mieszkania). Ponadto, gdyby okazała się ona być nie taką, jak oczekiwaliśmy, będziemy mieli łatwiejszą okazję do ucieczki :)

W sytuacji, gdy to nasze kolejne spotkanie, a na wieczór zaplanowaliśmy przyrządzić coś samemu, upewnijmy się co lubi i czego nie lubi nasza druga połówka. Romantyczny wieczór ma być wyjątkowy. Warto więc do romantycznej kolacji dodać ulubione składniki ukochanej osoby przyrządzić je w duecie z jakimś ciekawym afrodyzjakiem.

Miejsce na romantyczny wieczór

Jeśli, tak jak wyżej wspomniałam, nie jest to pierwsza randka, domowe zacisze daje nam największe pole do popisu, aby się wykazać. Przystrojenie pokoju, naszykowanie gorącej kąpieli z pięknie pachnącymi olejkami, a może zmysłowy masaż przy blasku świec? Wszystko zależy od twojej inwencji i wyobraźni :)

Inną możliwością jest pójście do lokalu. Jeśli jesteś typem "kucharza", który przypala nawet wodę w czajniku, zdecydowanie wybór tej opcji będzie jak najbardziej wskazany. Wybierz ulubione miejsce partnera, bądź takie, które wpasuje się w jego gusta.

Możesz również postawić na oryginalność romantycznego wieczoru. Jeśli spotkanie ma się odbyć w ciepły dzień, weź koc, ugotuj coś (bądź zamów), spakuj w pudełka próżniowe i zorganizuj romantyczny piknik. Leżąc na trawie i podziwiając piękne widoki, osoba, na której ci zależy, z pewnością będzie mile zaskoczona i na długo zapamięta tę randkę.

Pamiętaj, że przygotowując się do romantycznego wieczoru, przede wszystkim liczy się atmosfera, jaka będzie panować na spotkaniu i to jak je zapamiętacie. Nie skupiaj się na tym, żeby było jak najbardziej wykwitnie i ekskluzywnie.

Najważniejszy jest fakt, że będziecie blisko siebie i spędzicie wyjątkowy czas tylko we dwoje z dala od innych. Nawet nocny spacer po starym mieście z hot-dogiem ze stacji benzynowej, może okazać się szalenie romantycznym wieczorem! :)

A jeśli ty marzysz o poznaniu swojej drugiej, wymarzonej połówki, rozwiąż test doboru partnerskiego i znajdź osoby idealnie dopasowane właśnie do ciebie!

Źródło:

Zobacz także

Pierwszy pocałunek - co zrobić, by był niezapomniany?

Pierwszy pocałunek - co zrobić, by był niezapomniany?

Pierwszy pocałunek to chwila, na którą niecierpliwie czekamy, a gdy już nadejdzie, pozostaje w naszej pamięci...
Samotne serca - jak sprawić, by się spotkały?

Samotne serca - jak sprawić, by się spotkały?

Samotne serca - jak sprawić, by się spotkały?
Randki przez internet – jak sprawić, by były bezpieczne?

Randki przez internet – jak sprawić, by były bezpieczne?

Randki przez internet – jak sprawić, by były bezpieczne?
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące