Serwis radkowy dla rozwodników

Dziś co drugie małżeństwo kończy się rozwodem. W związku z tym bycie rozwodnikiem nie oznacza już społecznego napiętnowania - to coś normalnego. I o wiele łatwiej niż kiedyś jest komuś takiemu znaleźć nowego partnera. Zwłaszcza w internecie.

Foto: Shutterstock

Dziś co drugie małżeństwo kończy się rozwodem. W związku z tym bycie rozwodnikiem nie oznacza już społecznego napiętnowania - to coś normalnego. I o wiele łatwiej niż kiedyś jest komuś takiemu znaleźć nowego partnera. Zwłaszcza w internecie. Istnieje bowiem wiele serwisów, które są przeznaczone również dla rozwodników.

We współczesnym świecie osoby, które mają za sobą nieudane małżeństwo zakończone rozwodem, wcale nie muszą żyć samotnie. Większość dojrzałych singli nie widzi żadnych przeciwwskazań do tego, by związać się z kimś, kto na papierze nie jest już panną lub kawalerem. Podobnie inni rozwodnicy chętnie szukają partnera, który ma już za sobą jeden ślub.

Dla wielu pod hasłem "rozwodnik" kryją się pozytywne cechy – jak choćby odpowiedzialność, stateczność, dojrzałość emocjonalna. Osoba, która już raz zdecydowała się na założenie z kimś rodziny, sprawia wrażenie kogoś, kto nie boi się stabilizacji. A to we współczesnym świecie bardzo pożądana cecha. Dlatego takie osoby chętnie korzystają z serwisów randkowych dla rozwodników.

Portal randkowy dla rozwodników - dla każdego?

Wiemy już, że bycie rozwodnikiem wcale nie skazuje nikogo na dożywotnią samotność i nie jest powodem ani do wstydu, ani do społecznego wykluczenia. Teraz pojawia się pytanie, gdzie w takim razie czekają wszyscy ci single, dla których rozwód nie stanowi problemu? Odpowiedź nie jest szczególnie zaskakująca: najłatwiej jest trafić na takie osoby w internecie.

W sieci funkcjonuje kilka stron dla rozwiedzionych, jednak nie są one zbyt popularne, dlatego też ilość osób tam zarejestrowanych jest niewielka. Lepszym rozwiązaniem, które daje znacznie większą nadzieję na skuteczne poszukiwania partnera, jest zarejestrowanie się na zwykłym serwisie randkowym i umieszczenie na swoim profilu informacji, że jest się po rozwodzie.

By dodatkowo zwiększyć swoje szanse na sukces, lepiej wybrać portal randkowy dla poważnych, dojrzałych singli. Klasyczne serwisy dla singli odwiedzane są nie tylko przez osoby szukające prawdziwej miłości, ale i przez takie, dla których liczy się zabawa, brak zobowiązań, przygody. Rozwodnik, który pragnie na nowo ułożyć sobie życie, może skutecznie zniechęcić się do kolejnych prób, gdy trafi na kogoś takiego.

Portal randkowy dla rozwodników - jak to działa?

Jeśli po przeczytaniu tego wszystkiego zaczynasz się obawiać, że rejestracja na portalu randkowym może ci przynieść więcej szkody niż pożytku, uspokajamy: dobry serwis randkowy dla osób po rozwodzie istnieje i jest wolny od niepoważnych osób, czyli w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko rozczarowania podczas poszukiwania partnera. Portal doboru partnerskiego (który właśnie odwiedzasz) od innych portali randkowych odróżnia to, że rejestrując się w serwisie musisz wypełnić profesjonalny test stworzony przez psychologów.

Odpowiadając na zawarte w nim pytania pokazujesz, jaki masz charakter, jakie wyznajesz wartości i co jest dla ciebie ważne. Po wypełnieniu testu tworzysz swój profil, który będzie widoczny dla osób spełniających twoje wymagania – umieść tam informację o tym, że jesteś po rozwodzie. Każdego dnia będziesz otrzymywać propozycje pięciu potencjalnych partnerów, którzy, w oparciu o wyniki testu, najlepiej do ciebie pasują. To ty decydujesz, z którymi rozpoczniesz rozmowę.

W serwisie nie ma możliwości przeglądania kont wszystkich użytkowników, dlatego nie ma ryzyka, że będzie cię zaczepiał ktoś, kto ma zupełnie inne oczekiwania niż ty. Osoby zarejestrowane w serwisie są nastawione na poważny związek, a nie na zabawę. Rozwód nie oznacza, że twoje życie uczuciowe musi przestać istnieć – nie odbieraj sobie szansy na miłość.

Jesteś po rozwodzie i szukasz miłości? Zarejestruj się już teraz bezpłatnie i otwórz się na nowy związek >>

Źródło:

Zobacz także

Związek z rozwodnikiem i … jego przeszłością

Związek z rozwodnikiem i … jego przeszłością

Związek z rozwodnikiem... i jego przeszłością
Nowa miłość - czy to nie za szybko?

Nowa miłość - czy to nie za szybko?

Jestem w trakcie rozwodu. Nasze małżeństwo nie było idealne. Nie znalazłem w żonie partnera ani oparcia – nie było...
Lęk o partnera

Lęk o partnera

Lęk o partnera.
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące