Single z klasą

Kim są single z klasą? Czym różnią się od innych singli? I gdzie mogą znaleźć uczucie na miarę swoich oczekiwać – prawdziwe, szczere i na poważnie?

Foto: Shutterstock

Kim są single z klasą? Czym różnią się od innych singli? I gdzie mogą znaleźć uczucie na miarę swoich oczekiwać – prawdziwe, szczere i na poważnie?

Jeśli wierzyć statystykom, istnieją dwie grupy singli: tacy, którzy są samotni z wyboru (bo tak jest im wygodniej lub też dlatego, że boją się zaangażować po traumatycznej relacji z przeszłości) oraz ci tęskniący za miłością i czekający, aż wreszcie się pojawi. Ten podział nie obowiązuje jednak w środowisku osób samotnych. Tam częściej mówi się o singlach niedojrzałych lub nieszczerych oraz tych z klasą. Co ich od siebie odróżnia?

Single z klasą a single niedojrzali

Singiel niedojrzały to osoba, która nie pozostaje w związku, ale jest otwarta na nowe znajomości. Jej nadrzędnym celem nie jest jednak poszukiwanie prawdziwego, opartego na zaufaniu i bliskości uczucia. Singiel niedojrzały liczy na niezobowiązujące flirty, jednorazowe przygody, częste randki uwzględniające kolację "ze śniadaniem". Nie ma oporów przed wykorzystywaniem naiwności osób, z którymi chce się spotkać, nie przejmuje się, że może komuś złamać serce.

W związku z tym, że szuka tylko zabawy, nie stanowi dla niego problemu granie na kilka frontów. Przecież nikomu nie obiecywał wierności. Singla niedojrzałego nie da się usidlić. Nie jest zainteresowany stabilizacją i zakładaniem rodziny. Jeśli więc dla ciebie obecność na portalu randkowym to sposób na znalezienie prawdziwej miłości, omijaj ten typ singli z daleka.

Na drugim biegunie znajdują się single z klasą – osoby dojrzałe, wiedzące, czego chcą, o jasno sprecyzowanych oczekiwaniach wobec partnera. Ich życie jest zwykle ustabilizwane – mają stałą pracę, mieszkanie, samochód, czasem również dziecko z poprzedniego związku. Są samowystarczalni i zaradni życiowo. Miłość jest dla nich dopełnieniem, a nie sensem samym w sobie.

Gdy dochodzą do wniosku, że ich życie nie jest kompletne bez ukochanej osoby przy boku, rozpoczynają poszukiwania. Nie są jednak zainteresowani jednorazowymi przygodami, niezobowiązującymi flirtami czy spotkaniami, za którymi nie idą żadne deklaracje. Jeśli ktoś naprawdę ich zainteresuje i poruszy jakąś czułą strunę, nie ociągają się z podejmowaniem decyzji.

Single z klasą - gdzie ich spotkasz?

Single z klasą rzadko zakładają konto na otwartych dla wszystkich portalach randkowych. Łatwiej jest ich znaleźć na którymś z serwisów płatnych. Takich, gdzie by móc korzystać z większości funkcjonalności, trzeba wykupić pakiet premium. Opłata za bycie użytkownikiem serwisu randkowego stanowi formę wstępnej selekcji.

Osoby, dla których korzystanie z portalu ma być tylko zabawą nie są skłonni do płacenia za taką formę rozrywki. Single z klasą wykupują jednak pakiet premium, bo wiedzą, że dzięki temu mają możliwość porozmawiania z innymi osobami na poziomie. Jeśli nie wiesz, który z płatnych serwisów randkowych dla singli z klasą wybrać, polecamy ci Sympatię Plus.

Portal ten od innych odróżnia profesjonalny test dopasowania. Jest to zestaw opracowanych przez psychologów pytań, które są skonstruowane w taki sposób, by jak najdokładniej określić twój charakter oraz oczekiwania wobec potencjalnego partnera. W oparciu o odpowiedzi każdego dnia otrzymujesz od trzech do 10 propozycji samotnych osób, które mogłyby do ciebie pasować. Codziennie możesz więc zainicjować kontakt z innymi singlami na poziomie i sprawdzić, czy macie szansę stworzyć udaną relację.

Źródło:

Zobacz także

Upoluj singla

Upoluj singla

Masz już dość życia w pojedynkę? Czas rozpocząć łowy. Gdzie można upolować singla? To wcale nie jest takie trudne!
Strona dla samotnych

Strona dla samotnych

Jaka strona dla samotnych najlepiej spełni ich oczekiwania? Czego właściwie potrzebują single poszukujący miłości,...
Portale dla singli i randki internetowe: droga do szczęścia

Portale dla singli i randki internetowe: droga do szczęścia

Portale dla singli: droga do prawdziwej miłości
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące