Spotkania dla samotnych

Gdzie można spotkać innych samotnych ludzi, którzy chętnie spędzą z nami czas? Obecnie single mają wiele możliwości poznania innych osób poszukujących towarzystwa, ale i miłości. Gdzie ich szukać?

Foto: Shutterstock

Gdzie można spotkać innych samotnych ludzi, którzy chętnie spędzą z nami czas? Obecnie single mają wiele możliwości poznania innych osób poszukujących towarzystwa, ale i miłości. Gdzie ich szukać?

Spotkania dla samotnych w różnej formie organizowane są w każdym większym polskim mieście. Ich celem jest zapoznanie ze sobą singli z okolicy, pokazanie im, że mogą świetnie się bawić, nawet nie mając pary, ale służą także poszukiwaniu nowej miłości. Jeśli masz już dość samotnego spędzania czasu i spędzania weekendów w domu, bo nie masz z kim wyjść, nadszedł czas, by rozejrzeć się za spotkaniami dla singli.

Spotkania dla singli - co, gdzie i jak?

O spotkaniach adresowanych do osób samotnych najłatwiej jest dowiedzieć się z internetu, choć informacje o nich pojawiają się też na słupach ogłoszeniowych czy w kawiarniach. Wpisz w wyszukiwarce hasło "spotkania dla samotnych" i dodaj nazwę swojego miasta, by dowiedzieć się, jaki masz wybór.

Imprezy dla samotnych

Najczęstszą i najbardziej popularną formą aktywności adresowaną bezpośrednio do singli są imprezy klubowe. Odbywają się w jeden, konkretny dzień, a wejście do klubu mają tylko osoby pozostające bez pary. Dzięki temu wiadomo, że każda osoba znajdująca się na parkiecie lub siedząca przy barze jest wolna i chętna do flirtu lub związku.

Wycieczki dla singli

To kolejna popularna forma wydarzenia dla osób samotnych. Niemal w każdym większym polskim mieście odnaleźć można ogłoszenia o wycieczkach krajowych czy zagranicznych, pieszych rajdach, zdobywaniu górskich szczytów czy eksplorowaniu jaskiń tylko dla singli. Biorąc udział w takim wydarzeniu możesz liczyć nie tylko na flirt, niezobowiązującą przygodę czy miłość, ale też na poznanie osób, które mają podobne zainteresowania i pasje. Oznacza to, że po zakończeniu wycieczki twoje grono znajomych może poszerzyć się o osoby, z którymi w przyszłości możesz wyruszyć w kolejną trasę.

Szybkie randki

Speed dating przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Dużą zaletą szybkich randek jest fakt, że nie traci się na nie zbyt wiele czasu. Imprezy tego typu odbywają się zwykle w kawiarni, a uczestnicy dobierani są według wieku, a niekiedy także zainteresowań (w większych miastach organizuje się szybkie randki dla kinomaniaków, moli książkowych, miłośników gór itp.).

Każdy z uczestników imprezy ma pięć minut na rozmowę z pozostałymi singlami. Gdy wszyscy mają już za sobą wspólne szybkie randki, należy wypełnić ankietę, w której zaznacza się, z kim chętnie kontynuowałoby się znajomość. Jeśli zainteresowanie będzie wzajemne, uczestnicy otrzymują swoje namiary i mogą umówić się na prawdziwą randkę.

Źródło:

Zobacz także

Strona dla samotnych

Strona dla samotnych

Jaka strona dla samotnych najlepiej spełni ich oczekiwania? Czego właściwie potrzebują single poszukujący miłości,...
Klub samotnych serc

Klub samotnych serc

Czym jest klub samotnych serc i gdzie go szukać? Nazwa brzmi nieco archaicznie, ale w praktyce to miejsce idealne...
Spotkania dla singli

Spotkania dla singli

Samotne osoby wcale nie są skazane na siedzenie w domu lub chodzenie na imprezy w towarzystwie znajomych par....
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące