Szukam kobiety

Szukam kobiety

Foto: Shutterstock

Szukasz kobiety, z którą mógłbyś spędzić resztę życia? Czujesz, że to właściwy moment, aby zaprosić do niego kogoś, z kim mógłbyś dzielić dobre i złe chwile? Zauważyłeś jednak, że twoi przyjaciele wiodą już szczęśliwe życie u boku swoich partnerek, jednak ty nie miałeś jeszcze okazji, by poznać tą właściwą. Postanowiłeś więc zamieścić anons w stylu "Szukam kobiety – tej jedynej, na dobre i na złe".

Od czego rozpocząć poszukiwania kobiety? Przede wszystkim zastanów się, gdzie spędzasz najwięcej czasu. Spróbuj skojarzyć, czy w tych miejscach miałeś okazję spotkać ciekawe osoby. Ważne jest również to, w jakich okolicznościach czujesz się naturalnie. Bycie sobą to jeden z podstawowych kluczy do sukcesu.

Często zdarza się jednak, że bezpośrednie relacje z nowo poznaną kobietą wywołują u mężczyzn stres i nutę niepewności. Jeśli ten problem dotyczy również ciebie, nie musisz się obawiać. Pomoże ci w tym portal Kochaj.pl, który ułatwi ci drogę do znalezienia właściwej partnerki.

Szukaj, a znajdziesz wymarzoną kobietę

Wśród użytkowników Kochaj.pl bez problemu odnajdziesz wiele kobiet, które - tak jak ty - poszukują odpowiedniej osoby do stworzenia poważnego związku. Dzięki dopasowaniom, które podpowie ci portal (a właściwie wynik twojego testu dopasowania) będziesz mógł z łatwością określić swój ideał, a za pomocą wiadomości nawiążesz nowe znajomości.

Dzięki tym udogodnieniom łatwiej będzie ci odszukać kobietę swoich marzeń. 

Jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie kobiety?

Przede wszystkim zadbaj o swój profil. Dobrze opisany użytkownik zawsze ma większe szanse na powodzenie. Wypełnij wszystkie pola i postaraj się dobrze sprecyzować swoje oczekiwania wobec kobiet. Zaznacz w formularzu cechy, które określają twój ideał i rozpocznij poszukiwania.

Nie zapomnij również o interesującym zdjęciu. Z sondy przeprowadzonej przez portal randkowy Sympatia.pl wynika, że zdecydowana większość użytkowników portalu na pytanie "Na co najpierw zwracasz uwagę, kiedy spotykasz nową osobę?" – odpowiada: "na twarz". Zapewne możesz sam zauważyć, że w pierwszej kolejności oglądasz profile kobiet, których zdjęcia zainteresowały Cię najbardziej. Nie zapomnij, że działa to również w drugą stronę.

Wybierz zdjęcie, które przedstawi pozytywną i przyjazną odmianę ciebie. Ciekawym będzie, jeśli pokażesz na nich również cząstkę siebie, np. swoje zainteresowania i pasje, ukochane zwierzę itp. Nie chowaj się za wielkimi okularami. Pamiętaj, że to właśnie dobrze dobrana fotografia będzie twoim kluczem do sukcesu.

Szukasz wymarzonej kobiety? Nic na siłę

Oczywistym jest, że póki nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Pamiętaj jednak, by rozpoczynając swoje poszukiwania z Kochaj.pl - nie działać zbyt chaotycznie. Swoje poszukiwania traktuj poważnie, jeśli tak właśnie do nich podchodzisz. Jednak nie przejmuj się zbytnio, jeśli nowe znajomości z kobietami nie rozwijają się w takim tempie, jakbyś tego chciał.

Doskonale wiesz, że pewne procesy w naszym życiu toczą się powoli, inne szybciej. Swoim zaangażowaniem (czytaj – aktywne nawiązywanie znajomości, pisanie wiadomości) i systematycznością (czytaj – regularne logowanie się do serwisu) z pewnością osiągniesz sukces. 

Nawiązuj znajomości i otwieraj się na inne osoby. Poznaj siebie w relacjach damsko-męskich i nie zapomnij, że gdzieś wśród nowo poznanych kobiet może ukrywać się ta, z którą spędzisz resztę życia.

ROZPOCZNIJ TEST DOPASOWANIA>>

Źródło:

Zobacz także

Dojrzałe kobiety szukają młodszych partnerów

Dojrzałe kobiety szukają młodszych partnerów

Chociaż w naszej kulturze przyjęło się, że mężczyzna powinien być starszy od swojej partnerki, dzisiaj już nikogo...
Samotny szuka życiowej partnerki

Samotny szuka życiowej partnerki

Myślisz sobie, że zbyt długo już jesteś samotny, więc szukasz partnerki na wszystkie możliwe ci sposoby? Wciąż...
Pani szuka pana - jak poznać mężczyznę w internecie?

Pani szuka pana - jak poznać mężczyznę w internecie?

Jesteś kobietą szukającą mężczyzny na dobre i na złe i zastanawiasz się, czy aby na pewno powinnaś zamieścić...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące