Szukam żony - i znajdę!

Szukam żony - i znajdę!

Foto: Shutterstock

"Szukam żony" – czy czasem najchętniej wykrzyczałbyś to na ulicy? Wszyscy koledzy zaręczeni albo z obrączką na palcu? Zamiast wyjść na piwo, spotykacie się w parku, żeby pospacerować z wózkiem, bo żona kumpla wyszła do pracy? Zegar tyka, a ty choć bardzo się starasz, nie jesteś w stanie znaleźć tej jedynej.

Nic na siłę

Najchętniej zacząłbyś rozlepiać na słupach ogłoszenia "szukam żony" i podpisywać numerem telefonu? Każda kobieta, która odwzajemni twój uśmiech, wydaje ci się być idealną kandydatką? Stojąc w kolejce wyszukujesz ślicznotki, które najbardziej nadawałyby się na żonę? Przestań popadać w paranoję i podejdź do całej sprawy z dystansem. Z reguły im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi.

Czy przypadkiem w tej sytuacji nie jest podobnie?

Szukam żony – i znajdę!

Próbowałeś każdej metody, ale coraz częściej odczuwasz, że na świecie chyba nie ma kobiety idealnie dopasowanej do ciebie? Otóż nie.

Portal z testem dopasowania jest miejscem dla ludzi takich, jak ty – którzy poszukują prawdziwej miłości i szczęścia u boku drugiej osoby. Warto wypróbować jego możliwości.

Rejestrując się na portalu, rozwiązujesz test doboru partnerskiego – odpowiadasz na pytania skonstruowane przez grupę specjalistów. Na podstawie twoich odpowiedzi, serwis automatycznie konstruuje listę użytkowników, którzy odpowiedzieli na pytania podobnie jak ty.

Dzięki tej metodzie łatwiej będzie ci uniknąć wpadek i niepotrzebnych rozczarowań. Mając świadomość, że piszemy z osobą podobną do nas, łatwiej jest nam się otworzyć i nawiązać kontakt.

Jedną z par, która jest szczęśliwym przykładem doboru partnerskiego jest Kasia i Arek.

- Zarejestrowałam się, po kilku dniach wykupiłam konto premium, bo dostałam wiadomość od zainteresowanego mną mężczyzny. Do spotkania z tamtym panem jednak nie doszło. Potem napisał do mnie Arek, od razu zaproponował spotkanie i się zgodziłam – mówi Kasia.

Jak stwierdza Kasia, oboje spotkali się wcześniej z testem doboru partnerskiego, chociaż żadne z nich jakoś za specjalnie nie było do niego przekonane. - Teraz, z perspektywy czasu, widzimy, że faktycznie w wielu kwestiach jesteśmy do siebie podobni, ale jest też sporo spraw kluczowych, na które mamy zupełnie inny pogląd czy też potrzeby.

Źródło:

Zobacz także

Załóżmy się, że znajdę żonę

Załóżmy się, że znajdę żonę

Załóżmy się, że znajdę żonę
Nie szukaj, a sami cię znajdą

Nie szukaj, a sami cię znajdą

Wiele osób odczuwa potrzebę dzielenia życia z kimś wyjątkowym. Jednocześnie ma poczucie, że znaleźć kogoś...
Szukam męża - czy znajdę go w portalu z testem dopasowania?

Szukam męża - czy znajdę go w portalu z testem dopasowania?

"Szukam męża" – piszesz w swoim profilu na portalu randkowym. Czujesz, że to jest ta chwila. Nie chcesz już więcej...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące