Walentynkowy prezent dla Niej - jak dokonać dobrego wyboru?

Walentynkowy prezent dla Niej - jak dokonać dobrego wyboru?

Foto: Shutterstock

Zastanawiasz się, jaki prezent na walentynki będzie dla Niej najlepszy? Na ulicach i w witrynach sklepowych pojawia się coraz więcej bijących czerwienią elementów. Z każdej wystawy uśmiechają się do nas misie z bijącymi serduszkami.  Przechodząc obok  sklepów "ze wszystkim", trudno nie kupić poduszki w kształcie serca. W restauracjach już prawie wszystkie stoliki są zarezerwowane.

To znak, że wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Masz więc coraz mniej czasu na dokonanie dobrego wyboru.

Sprawdź także: Znaczenie kwiatów - poznaj symbolikę kwiatów, zanim je wręczysz kobiecie

Idea walentynkowego prezentu dla Niej

Zrozumienie idei jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia poszukiwań prezentu dla ukochanej. Musisz rozumieć, po co go kupujesz i co chcesz przy jego pomocy Jej powiedzieć. Miej na uwadze, że nie liczy się wartość pieniężna, a sygnał, jaki chcesz wysłać.

Swoją drogą, każdy pan powinien pamiętać, że zbyt drogie prezenty nie są odpowiednim pomysłem, ponieważ wiele kobiet może zrozumieć ten ruch, jako próbę kupienia ich uczuć, a do tego panie są z góry bardzo uprzedzone.

Walentynkowy prezent dla Niej, czyli co?

Kwiaty i czekoladki to koncepcje, które możesz wykorzystywać każdego dnia. W walentynki postaw na coś oryginalnego i wyjątkowego. Wiele kobiet lubi po prostu miło spędzić czas. Romantyczna kolacja bądź wyjazd niespodzianka sprawią, że tak naprawdę zrobisz prezent wam obojgu. Pamiętaj, że nie chodzi tutaj o pięciogwiazdkowy hotel i kawior.

Wynajęcie małego domku w jakimś pięknym miejscu albo romantyczna kolacja przy świecach we dwoje (mocno zapunktujesz, jeśli przyrządzisz ją sam) z pewnością wystarczą do tego, by twoja dziewczyna była mile zaskoczona i na długo zapamiętała tegoroczne święto zakochanych.

Prezent dla Niej… zrób go sam!

Jeśli mimo wszystko chcesz postawić na jakiś przedmiot, pomyśl o zainteresowaniach swojej lubej. Kup płytę jej ulubionego wykonawcy, albo co najlepsze, sam stwórz listę waszych piosenek i zgraj je na nośnik, wręczając w uroczej okładce. Świetnym prezentem, który także możesz zrobić samemu, jest album z waszymi zdjęciami, np. przedstawiający historię waszego związku.

A może trochę pikanterii?

Seksowna bielizna (jeżeli wasz związek jest już na tym etapie, bo jeżeli to dopiero nieśmiałe początki, lepiej nie ryzykuj; sam musisz ocenić sytuację), to coś, co uwielbia każda kobieta. Jest to świetny walentynowy prezent, jednak musisz pamiętać, żeby nie popełnić jednej z najpoważniejszych gaf – zły rozmiar. Z kobiecego punktu widzenia wyjdzie na to, że albo kupiłeś za mały - więc jest za gruba, albo kupiłeś za duży - więc pewnie myślałeś, że jest taka gruba. Niestety kobiety są bardzo czułe w tej kwestii, więc jeśli zdecydujesz się na kupno czegoś zmysłowego, najpierw dobrze sprawdź rozmiar swojej ukochanej!

Drodzy Panowie, przede wszystkim pamiętajcie o tym, że liczy się gest. Jeśli nie zapomnicie o dacie, a to co kupicie, bądź zorganizujecie, pokaże waszą miłość, panie będą zachwycone i z pewnością również się mile odwdzięczą. :)

Jeśli nie masz jeszcze swojej ukochanej, rozwiąż test doboru partnerskiego i pomóż swojemu szczęściu.

Może wśród listy dopasowanych do Ciebie kandydatek kryje się ta jedna jedyna?

Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Hasło - min. 6 znaków (min. 1 litera i cyfra)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące