Walentynkowy prezent dla Niej - jak dokonać dobrego wyboru?

Walentynkowy prezent dla Niej - jak dokonać dobrego wyboru?

Foto: Shutterstock

Zastanawiasz się, jaki prezent na walentynki będzie dla Niej najlepszy? Na ulicach i w witrynach sklepowych pojawia się coraz więcej bijących czerwienią elementów. Z każdej wystawy uśmiechają się do nas misie z bijącymi serduszkami.  Przechodząc obok  sklepów "ze wszystkim", trudno nie kupić poduszki w kształcie serca. W restauracjach już prawie wszystkie stoliki są zarezerwowane.

To znak, że wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Masz więc coraz mniej czasu na dokonanie dobrego wyboru.

Sprawdź także: Znaczenie kwiatów - poznaj symbolikę kwiatów, zanim je wręczysz kobiecie

Idea walentynkowego prezentu dla Niej

Zrozumienie idei jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia poszukiwań prezentu dla ukochanej. Musisz rozumieć, po co go kupujesz i co chcesz przy jego pomocy Jej powiedzieć. Miej na uwadze, że nie liczy się wartość pieniężna, a sygnał, jaki chcesz wysłać.

Swoją drogą, każdy pan powinien pamiętać, że zbyt drogie prezenty nie są odpowiednim pomysłem, ponieważ wiele kobiet może zrozumieć ten ruch, jako próbę kupienia ich uczuć, a do tego panie są z góry bardzo uprzedzone.

Walentynkowy prezent dla Niej, czyli co?

Kwiaty i czekoladki to koncepcje, które możesz wykorzystywać każdego dnia. W walentynki postaw na coś oryginalnego i wyjątkowego. Wiele kobiet lubi po prostu miło spędzić czas. Romantyczna kolacja bądź wyjazd niespodzianka sprawią, że tak naprawdę zrobisz prezent wam obojgu. Pamiętaj, że nie chodzi tutaj o pięciogwiazdkowy hotel i kawior.

Wynajęcie małego domku w jakimś pięknym miejscu albo romantyczna kolacja przy świecach we dwoje (mocno zapunktujesz, jeśli przyrządzisz ją sam) z pewnością wystarczą do tego, by twoja dziewczyna była mile zaskoczona i na długo zapamiętała tegoroczne święto zakochanych.

Prezent dla Niej… zrób go sam!

Jeśli mimo wszystko chcesz postawić na jakiś przedmiot, pomyśl o zainteresowaniach swojej lubej. Kup płytę jej ulubionego wykonawcy, albo co najlepsze, sam stwórz listę waszych piosenek i zgraj je na nośnik, wręczając w uroczej okładce. Świetnym prezentem, który także możesz zrobić samemu, jest album z waszymi zdjęciami, np. przedstawiający historię waszego związku.

A może trochę pikanterii?

Seksowna bielizna (jeżeli wasz związek jest już na tym etapie, bo jeżeli to dopiero nieśmiałe początki, lepiej nie ryzykuj; sam musisz ocenić sytuację), to coś, co uwielbia każda kobieta. Jest to świetny walentynowy prezent, jednak musisz pamiętać, żeby nie popełnić jednej z najpoważniejszych gaf – zły rozmiar. Z kobiecego punktu widzenia wyjdzie na to, że albo kupiłeś za mały - więc jest za gruba, albo kupiłeś za duży - więc pewnie myślałeś, że jest taka gruba. Niestety kobiety są bardzo czułe w tej kwestii, więc jeśli zdecydujesz się na kupno czegoś zmysłowego, najpierw dobrze sprawdź rozmiar swojej ukochanej!

Drodzy Panowie, przede wszystkim pamiętajcie o tym, że liczy się gest. Jeśli nie zapomnicie o dacie, a to co kupicie, bądź zorganizujecie, pokaże waszą miłość, panie będą zachwycone i z pewnością również się mile odwdzięczą. :)

Jeśli nie masz jeszcze swojej ukochanej, rozwiąż test doboru partnerskiego i pomóż swojemu szczęściu.

Może wśród listy dopasowanych do Ciebie kandydatek kryje się ta jedna jedyna?

Źródło:

Zobacz także

Jak wybrać prezent walentynkowy dla niego?

Jak wybrać prezent walentynkowy dla niego?

Jak wybrać przent walentynkowy dla niego?
Walentynkowe last minute

Walentynkowe last minute

Walentynkowe last minute
Najlepsze serialowe cytaty o miłości

Najlepsze serialowe cytaty o miłości

Najlepsze serialowe cytaty o miłości
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące