Zaktualizuj swój profil i zwiększ szansę na randkę!

Zastanawiasz się, jak możesz zwiększyć szansę na randkę? Konto w serwisie masz już od miesiąca? Miało być wiele ciekawych spotkań, a tymczasem "brak nowych wiadomości". Zamiast się zniechęcać, przeczytaj nasze porady.

Foto: Shutterstock

Nie sztuką jest po prostu założyć profil w portalu randkowym. Prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie profilu, który wyrazi ciebie i przekona innych użytkowników, że to właśnie ciebie warto poznać i zaprosić na randkę. Wszystko jest w twoich rękach!

Zwiększ szansę na randkę: zadbaj o swoje zdjęcia

Nie ma co się oszukiwać – to zdjęcie jest pierwszym elementem, na który zwraca uwagę każdy użytkownik. Wyszukiwarka pokazuje miniaturki fotografii przy dopasowaniach, a wielu ludzi z góry odrzuca profile bez zdjęcia. W końcu każdy z nas lubi wiedzieć, kim jest osoba, z którą nawiązał kontakt. Za to ładny wizerunek przyciąga spojrzenia i zachęca do kliknięcia, by dowiedzieć się więcej.

Jest kilka warunków, które musi spełniać dobre zdjęcie w portalu randkowym. Przede wszystkim powinno być aktualne – zapomnij o ujęciach sprzed pięciu lat. Lepiej unikać też wykorzystywania fotografii do dokumentów. Czy ktokolwiek z nas wygląda atrakcyjnie na zdjęciu dowodowym?

Postaw na naturalność i neutralną scenerię. To ty masz przyciągać uwagę, nie tło. Zdjęcie dobrej jakości lepiej odda twój urok, niż zamazana fotka zrobiona telefonem komórkowym. No i przede wszystkim nie zapomnij o uśmiechu – to zawsze zwiększa szansę na randkę!

Zwiększ szansę na randkę: uzupełnij swoje dane

Wiele profili w serwisach randkowych zawiera lakoniczne i często niekompletne dane. Nie popełniaj tego błędu – wypełniając swój profil, staraj się podać dokładne informacje na swój temat. Pustki w profilu prędzej zniechęcą, niż zwiększą szansę na randkę.

Jedną z ważniejszych, a niestety często lekceważoną, jest rubryka "o mnie". Wiele osób zostawia ją pustą lub wpisuje krótką informację w rodzaju: "jak mnie poznasz, to się dowiesz". To może być odrzucające dla innych użytkowników, którzy chcieliby dowiedzieć się o tobie czegoś więcej, niż tego, jaki masz kolor oczu.

Nie musisz się przesadnie rozpisywać – wystarczy kilka zdań, które powiedzą innym coś na twój temat. Możesz krótko opowiedzieć o swoich zainteresowaniach albo po prostu napisać, co lubisz, a czego nie. To będą cenne wskazówki dla osoby, która zapragnie zaprosić cię na randkę!

Zwiększ szansę na randkę: loguj się i aktualizuj swój profil

Zdjęcie dodane, profil uzupełniony? Świetnie! Teraz nie zapomnij o tym, by co jakiś czas zaktualizować dane o sobie. Niech na twoim profilu coś się dzieje, niech nie leży odłogiem przez kilka miesięcy. Pokaż, że jesteś aktywna/y i czekasz na propozycje randek!

Warto raz na jakiś czas zaktualizować zdjęcie, albo utworzyć niedużą galerię, która pozwoli innym użytkownikom przekonać się, co u ciebie słychać. Odkryłaś/eś nową pasję? Nie zapomnij dopisać tej informacji na swoim profilu!

Na koniec pamiętaj o tym, żeby regularnie logować się na swoim koncie w serwisie randkowym. W ten sposób nie przegapisz żadnej interesującej wiadomości. Bądź na bieżąco i zwiększ swoją szansę na randkę!

Źródło:

Zobacz także

12 sposobów, jak zwiększyć szansę na poznanie wymarzonej osoby

12 sposobów, jak zwiększyć szansę na poznanie wymarzonej osoby

Czy siedząc samotnie w czterech ścianach, zastanawiałeś się, jak mogłoby być cudownie, gdybyś ten wieczór spędził...
Jak pokonać nieśmiałość do kobiet i mężczyzn?

Jak pokonać nieśmiałość do kobiet i mężczyzn?

Jak pokonać nieśmiałość i umówić się na randkę?
Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Proponując komuś randkę, zwykle mamy na myśli wspólne wyjście w miejsce, w którym miło spędzimy czas. A gdyby tak...
Marzysz o trwałym związku?
Dołącz do Kochaj.pl
Użyj min. 6 znaków (w tym cyfry, dużej i małej litery)

Dlaczego warto?

  • Dołączysz do osób, które szukają trwałego i szczęśliwego związku
  • Codziennie dostajesz propozycje osób, które do Ciebie pasują
  • Poznawanie nowych osób jest ekscytujące